Jump to content
IGNORED

The Spirit of Football


Dr Arslanagić

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Je l' mozda neko zna ko je bio menadzer koji je bio udaru zakona za prodaju igraca u vreme kada je Ceca bila na tapetu takodje.
Taj menadzer je kao bio sa njom u talu i  navodno se izvukao ali je bio poveci zemljotres kad su ga (ih) ganjali

#pitamzadruga

Hvala

Link to comment

Bivši igrač RAdničkog, Tuluza...Rada i zet Cece Velečković i Svetlane Ražnatović.. ;)

"zet", to je to... 

 

Imam jos, ako ima poznavalaca - jer mene pitaju k'o da ja nesto znam na tu temu. 

 

LM: 

 

 

Staros' oko 55 godina (vise od 52 manje od 58)

Igrao je kao golman (CZvezda, najverovatnije)
Danas je menadzer
Zivi u NS, ali putuje "sa poslom"
Menadzerski posao imao u Spaniji, Italiji i Nemackoj (moguce i u drugim zemljama, za ove sam sigurna)
Ima cerku od dvadesetak godina. (moguce da je "problematicna", moguce je da on ima jos dece sem ove cerke).

 

 

Jedini ovakav sto sam ja nekad negde cuo za njega (a nije iz NS, nije Zvezda nego Partizan i ne znam kakav je sa decom) je Ranko Stojic. Plus sto je on radio/ziveo u Francuskoj i to... 
Link to comment

Ode Raki Arandjelovic, fizio OFK Beograda i reprezentacije.  Stariji ljubitelji fudbala dobro se secaju coveculjka, besprekorno zalizane kose i brcica a la Klerk Gebl, koji utrcava u teren sitnim brzim galopom nakon povrede igraca noseci u ruci fiziterapeutsku torbu.  Svaki njegov ulazak bi podigao zivost medju navijacima, bez obzira na navijacku pripadnost, uz aplauz i bodrenje: "Napred bata-Raki, brze Raki."  Neka mu je laka zemlja.

Link to comment

u španiji nam je umro fizioterapeut na tekmi protiv hondurasa čini mi se, dal beše na poluvremenu

 

Na evropskom u Francuskoj 84, u toku same tekme, mislim da je bila utakmica protiv Francuza (3:2 za domace), secam se da su komentatori mislili da je Tozi Veselinovicu pozlilo.

Link to comment
  • radisa unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...