Jump to content
IGNORED

MMA


Schmeling

Recommended Posts

Pogledajte Jonesa na oficijelnom merenju.Prvi cut bez Testoaterona.Kao logoras izgleda.DC nikad mrsaviji,sada me podseca na Rashed Evansa po gradji.

Link to comment

Kao da vec nije bilo dovoljno cirkusa sa Mcgregorom,sace Jones da se pegla sa Lesnarom.Ni slucajno ne bi da se oproba protiv Stipe .Makar za to ircu treba priznati .Tj,ako bi nekim slucajem najmanji i najslabiji teskas postao sampion,pa zasto ne,prava prilika za Jonesa.

DC da malo manje jede,i da trenira kickbox,ali tesko starog psa novim vestinama nauciti.Mislim da bi zdrav Cain od ovakvog Jonesa napravio poparu,iako nije mnogo veci od DC,samo ima vise brzina u motoru.

Link to comment

nema nista od dzonsa i lesnara, novicki je juce rekao da bruk uopste nije u usada programu.

svakako jedva cekam revans sa gustavsonom. sto se mene tice, i u prvoj je pobedio, a u prosloj borbi je delovao ko neki lik iz kungfu filmova.

 

maja vudli ocekivano. zao mi je sto vudli nije kaznjen za hvatanje za ogradu, mada bi i tako dobio. stvarno sam mislio da ce maja bolje da se pripremi, realno je trebao da angazuje najboljeg moguceg boks trenera i samo to da pici. u svakom slucaju, jos jedan dokaz da neko ko je usavrsio samo jednu vestinu nema sta da trazi u mma vrhu.

 

kauboj robi borba veceri. bas junacko sibanje, na tragu sogun hendo. jako blizu je bilo.

 

volkan je takodje ostavio ludacki utisak. nema sanse da se cetvrti put slucajno desava da nekog izuje u prvoj rundi. pritom je pre borbe najavio nokaut u prvoj. manuva je lik iz top 5, vrlo zajeban baja, time je uspeh kudikamo veci. jedva cekam da vidim volkana u buducnosti. ne znam kakav je u parteru i kakav mu je tdd, ali ako ovako nastavi, videcemo ga brzo u vrhu.

 

dve zenske borbe su bile prilicno cudne.

ruskinja je nezasluzeno pobedila, ne kapiram sta su sudije gledale. valjda je utisku doprinelo sto se dere ko monika seles. svaka cast curama na srcu i mudima, al u zivotu nisam video da neko ulece u razmenu sa onako podignutom bradom. da ju je ova mala jednom zakacila kako treba, bilo bi zdravo djaci.

 

da mi je neko rekao da ce sajborg izgledati zenstvenije u odnosu na protivnicu, realno ne bih verovao. svaka cast ovoj za pretrpljene batine i za muda, al jebote, kako neko ko aktivno bilo sta trenira, pa bio to i stoni tenis, moze onako uzasno da izgleda. sajborg pak ne izgleda ni blizu zajebano kao pre novickog i nove usada politike.

 

u svakom slucaju, veliki rispekt dzonsu za povratak na velika vrata. videcemo sta ce sa dc-jem biti. ne bi me cudilo da ode u zasluzenu penziju, tj da se skroz orjentise na komentatorski posao.

Link to comment

ne znam, mene Jones nije impresinirao

mladji 10 godina, mnogo visi, veci reach za 30cm ?!?!?!

sa ovakvim prednostima borba je morala da izgleda kao Conor - Alvarez

Link to comment

Maia nastrada.Jitsu je jako dobar kada rvac nasrne na tebe.Zato je gard i razvijen,kao odgovor na takedowns.Ali kada BJJ treba da napadne rvaca,slabo to ide.Pogotovo fizicki dosta jaceg kao Woodley.Jacare je jos tu i bolji bio protiv olimpijskog osvajaca medalje Romera a bogami i Rockhold je jako ozbiljan grappler.Jacare je bio po meni cak i blizi pobedi u tim mecevima nego Maia u borbi za titulu.

Voleo bih vise nego knedli sa sljivama da GSP ili Mcgregor dodju po porciju batina kod Woodlia.

Link to comment

Maia nastrada.Jitsu je jako dobar kada rvac nasrne na tebe.Zato je gard i razvijen,kao odgovor na takedowns.Ali kada BJJ treba da napadne rvaca,slabo to ide.Pogotovo fizicki dosta jaceg kao Woodley.Jacare je jos tu i bolji bio protiv olimpijskog osvajaca medalje Romera a bogami i Rockhold je jako ozbiljan grappler.Jacare je bio po meni cak i blizi pobedi u tim mecevima nego Maia u borbi za titulu.

Voleo bih vise nego knedli sa sljivama da GSP ili Mcgregor dodju po porciju batina kod Woodlia.

 

usro se Tyron, publika je negodovala i protiv Thompsona slicno kao i pre neki dan ... ono sto je zajednicko je Tyron

plus covek izgleda voli da glumi zrtvu i igra na rasizam

kapiram ja njega i da on hoce da pobedi ali UFC hoce gledanost, od toga zive a od toga i zavisi koliko ce para da dobije

 

njegove borbe nisu "dosadne"  kao kad kazu da Floyd boksuje "dosadno", kod Floyd-a se apsolutno vidi skill, skoro pa umetnost  ... pre cu da gledam Floyd-a kako udara u vrecu 25 minuta i eskivira nego ovog nabildovanog kako ceka ceo mec da zvizne "overhand right"

Link to comment

Ne vidim kako se usrao protiv Maie?Pre mu je bila frka protiv Wonderboya jer sam Bog zna odakle ce onaj da udari.Gledao sam stari mec Woodley vs Galvao.Isto je zaustavljao obaranja i poslao ga na spavanje.Galvao je mozda cak i brzi u takedown od Maie,jedan od najofanzivnijih BJJ boraca.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...