Jump to content
IGNORED

Neispravna hrana: Alert topic


Tale

Recommended Posts

stvarno godinama proganjate nekog što piše paradaIz umesto paradaJz? :)

 

moj dedaujak, iškolovao petoro dece na ranom paradajzu, a da nikad nije rekao ni izgovorio drugačije do paradaIz.

 

 

 

 

neki su dokoni,doduse i dobronamerni a neki su zle cepidlake sa motkom u guzici...

 

 

 

 

a paradaiz kad je dobar sto jezika govori i nikom meni nije bitno kako se kaze samo da je dobar 

Link to comment
  • 3 weeks later...

Hajde samo da spustim ovde, da ne vadim temu sa poslednjim postom iz 2013. godine:

 

 

Za slučaj da se obriše tvit:

 

DIoivQMXoAAckEW.jpg

 

 

opet susha, ko 2012, opet aflatoksini u najavi, pa da preduprete na vreme  ^_^

Edited by InvisibleLight
Link to comment

a i ne znam sta ce na topiku neispravna hrana, kad je sve s aflatoksinom postalo ispravna hrana :)

 

nece niko na ministra. time je ovaj problem koji nije ni postojao resen.

Edited by darling
Link to comment

jeste, bas, posto kad su prosli put digli na 0.5, rekli su da dizu jer je tako u kini, rusiji i u americi, i da tek sad moze komotno da se izvozi mleko na ta trzista :D sto se i desilo, videli smo svi taj prosperitet. 

 

 

eureka! banecare1 da se angazuje da izvozi kancerogeno mleko i u rusiju i u kinu. on je nas covek za te stvari! 

Edited by darling
Link to comment

ih, sta sve ulazi, od masinski otkostenog mesa, ribe i mesa raznih vrsta iz kojecijih rezervi smrznutih u proslom veku, ovo sa aflatoksinom je nista. voce i povrce iz albanije turske, kine se kontrolise u zavisnosti ko je uvoznik, nesto kako treba a nesto uopste. kakvih sam sve prica cuo iz izvora da ne kupis vise nikad mesne preradjevine, lubenice, paradajz, jabuke...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...