Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Kaže ministar da slika nije napuštala dom sindikata i kaže da neće tužiti bljuc.

 

 

mada se nije potrudio da bar pokaže fotografiju slike na mestu gde je sklonjena

Kad se ko priseti - priseti: na primer, nikad ni pomena nije bilo - barem da sam ja cuo ili video - o sudbini galerije legata Nedeljka Gvozdenovica, sa sve preko 500 stotina slika poklonjenih Beogradu, koja se nalazila u Knez Mihajlovoj, bese li tik uz Kolarac, obelezena bronzanom plocom zamasnih dimenzija (2 x 1 m) sa ispisanim podacima o legatu.

Tu se sada nalazi neki lokaltm, knjizara cini mi se, slikama ni traga ni glasa, prostor se verovatno negde jos uvek vodi na nekoga, a bronzanom plocom su se verovatno ovajdili sakupljaci sekundarnih sirovina...

Link to comment

Greju ga za asfaltiranje Slavije

 

 

Када смо већ код грејања да искористим прилику и напушим патком и топлане и њихов систем пријаве квара и њихов систем отклањања квара.

Link to comment

Moju kevu fortaju već jedno pet godina: kad zove pre sezone da kaže kako joj jedan radijator slabo greje - kažu čekajte da počne sezona, otkud znate da ne radi?

Kad krene sezona pa ih zove, onda joj kažu "pa šta ste čekali do sad gospođo, sad je počela sezona, ne možemo sad da gasimo celu zgradu, nego sačekajte pa pozovite pred sledeću sezonu...

 

I tako idu godine...

Link to comment

Ма то су неопевана ђубрад.Још од када је онај идиот од градоначелника сав срећан 5 октобра издао наређење београдским електранама да почну да греју нама од тада не ради и од тада пријављујемо и нико не јебе.Додуше тих пар дана после петог је било хладно после није до данас и данас наравно грејања нема.43 Пута је позвана електрана где се јави аутомат и одјебете.Сасвим случајно данас се репортер београдске хронике јави из њиховог кол центра и налупа неке глупости,али и даље телефоном ко их добије ћелава му кева.Е око 21 и 30 променили аутомат који исто говори од речи до речи што је рекао онај репортер у београдској хроници и након тога се јави неки оператер,где човек између осталог призна да се цео дан нису ни јављали на телефоне а иначе када се јаве траже ти и број уплатнице инфостана да виде колико редовно измирујеш своје обавезе.Излгеда да је цео систем закаснио па су им данас мало више грађани јахали на кичми јер грејање не ради.Овог што се јави на телефон и тражио број уплатнице да види како измирујем обавезе поклопио сам одма пошто је видео да се никада не касни само сам га питао пошто не грејете од 5 а данас је 23 за колико ће нам бити рачун умањен.Е то наравно нема везе са њим.

Искључићу ја ово централно првом приликом.

Link to comment

Ма то су неопевана ђубрад.Још од када је онај идиот од градоначелника сав срећан 5 октобра издао наређење београдским електранама да почну да греју нама од тада не ради и од тада пријављујемо и нико не јебе.Додуше тих пар дана после петог је било хладно после није до данас и данас наравно грејања нема.43 Пута је позвана електрана где се јави аутомат и одјебете.Сасвим случајно данас се репортер београдске хронике јави из њиховог кол центра и налупа неке глупости,али и даље телефоном ко их добије ћелава му кева.Е око 21 и 30 променили аутомат који исто говори од речи до речи што је рекао онај репортер у београдској хроници и након тога се јави неки оператер,где човек између осталог призна да се цео дан нису ни јављали на телефоне а иначе када се јаве траже ти и број уплатнице инфостана да виде колико редовно измирујеш своје обавезе.Излгеда да је цео систем закаснио па су им данас мало више грађани јахали на кичми јер грејање не ради.Овог што се јави на телефон и тражио број уплатнице да види како измирујем обавезе поклопио сам одма пошто је видео да се никада не касни само сам га питао пошто не грејете од 5 а данас је 23 за колико ће нам бити рачун умањен.Е то наравно нема везе са њим.

Искључићу ја ово централно првом приликом.

Probaj da se odjaviš.

Lakše ćeš da odletiš na Mesec nego to...

Link to comment

Предпостављам да је тако али ћу се свакако одјавити.

Kod mene nema nekih problema proteklih sezona samo sam generalno nezadovoljan isporučenom energijom (dođu, izmere, i kao to je to, 4° je raspon) a 100 evriċa svakog meseca samo za tu stavku na računu infostana + ostale budalaštine...

Rado bi se i ja odjavio, ali msm da je to sizifovski proces.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...