Jump to content

Photo

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)

• Please log in to reply
13671 replies to this topic

#13666 Sara

Sara
  • Members
  • 2,275 posts

Posted 23 July 2017 - 21:06:11

khm, nesto mi govori da je bolje ne :lolol:

#13667 Miralem

Miralem

Big in Japan

• Members
  • 21,714 posts

Posted 23 July 2017 - 21:16:40

dobro, to je malo vise za ljubitelje zanrovskih filmova, al sta ga znas- mozda ti se dopadne.

#13668 gospa buba

gospa buba

Рибарница "ЛОГОС"

• Members
  • 47,896 posts

Posted 23 July 2017 - 23:40:54

dobro, jel su se uzeli na kraju?

naravno da su se uzeli, o sumnjichavi gushteru. on je otkrio svoju emotivnu stranu, a ona je prestala da krnji nokte na daktilografiju. to su ti sve trzishni mehanizmi -_-

#13669 James Marshall

James Marshall

Liar

• Petlići
  • 16,066 posts

Posted Yesterday, 08:33:38

Samo bahato
http://rs.n1info.com...z-Bugarske.html

#13670 teacher

teacher

unbought and unbossed

• Members
  • 28,120 posts

Posted Yesterday, 08:48:44

dabogda ti srbi došli na more

#13671 James Marshall

James Marshall

Liar

• Petlići
  • 16,066 posts

Posted Yesterday, 08:59:17

Ne bih da zvučim autošovinistički™ ali iz dosadašnjeg iskustva nisam upoznao naciju koja se (većinski) tako bahato ponaša kad malo makne van svoje prćije. Nevezano za ovaj incident. Možda Rusi. Ili ovi Britanci što dođu da cugaju. Ali evridž Džo iz Srbije kad ode napolje ili mora odmah da stavi do znanja da je iz Srbije brale, ili da vozi kao napaljeni Mad Max (juče prisustvovao sceni, svi voze po pravilima i poštuju ograničenje, samo Srbenda gazi preko pune) ili ovo kurčenje sa skuterima i slično, jer je, zaboga, on dao svojih krvavo zarađenih 20 evra i sad misli da svi zbog toga treba da trpe njegovo izdrkavanje i bahatost, jer je u njegovom selu 20 evra ultimativno božanstvo.
Doduše, to se samo ovo lokalno bahaćenje preliva napolje, ako može sin Ž. Mitrovića da gazi kako hoće mogu i ja. SVe dok drugima ne sine lampa da nam ponovo uvedu vize.

#13672 Frank Pembleton

Frank Pembleton

...the shit has hit the fan

• Members
  • 31,273 posts

Posted Yesterday, 09:20:13

Šta znam, ja tako pričao sa nekim britancima, i oni mi rekli, "preteruješ vidi ovu našu pijanu stoku..."
Možda nama naši više upadaju u oči. Mada je naša kombinacija zanimljiva"bahaćenje" sa cvonjkem u džepu. Britancima je ,bar tada , bilo sve jeftino pa sam gledao divljanje ali ostavljali su pare koje su ugostitelji od naših mogli samo da sanjaju...

....shit has hit the fan...