Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Ne vredi, keva radi od ujutru do predvece a zabole je bas da meni sprema hranu za ceo dan ili 2 dana unapred, kao ovi napredni vezbaci sto rade. Ja sam, naravno, lenj i ne znam nista da spremam pa cesto tako gladujem dok se ona ne vrati s posla i eto sranja. Sad sam ko neki plivac iz manje razvijenih zemalja, definicija je tu ali mase nidje.

jebi se gli, uvek mozes da napravis oat meal sa dodatkom proteina za jutro i vece. to ti 5 minuta posla

Link to comment

Seres Gli kao grlica. Pilece belo meso je jeftino, odmoci ga u slanoj vodi par sati, zaseci par puta, posoli i stavi u rernu na 20 minuta. To uradis s kilom mesa jednom u 3-4 dana, vremenom ces shvatiti i koje zacine da dodas da ne bude skroz kao karton, ali i dok je bezukusno moze da se jede. Isto to sranje moze da se uradi sa bilo kojim povrcem, neki ljudi kuvaju nedeljom za celu sedmicu pa im nista ne fali. Stavis kilo-dve necega u rernu, poskropis malo uljem, posolis i eto ti povrca.

A i ovo sto kaze maheem - kad smuljas ovsenu kasu sa proteinom, to nije isto kao da si ga popio jer apsorpcija traje kao kod bilo kog normalnog obroka. Dorucak dostojan Konana. Ako jos uz ovo ubacis neka jaja, ti si resio svoju ishranu na nivou na kome su je resili neki od najozbiljnijih vezbaca na svetu.

Zato mozes obrisati sve druge izgovore osim onoga sto kazes da si lenj, a i to ti je sranje od izgovora s obzirom da vec treniras. Ko da potrosis 100 evra na nesto al se stekas za 10 dinara. Jesti za trening je pickin dim od truda, to je najlaksi deo, samo ako si dovoljno zreo da ne trazis nekakvu zabavu u hrani a i to se moze postici sa malo iskustva.

Link to comment

jebo to, nego jesi vido prokleto, umro izgleda najpoznatiji naturalac rich piana :(

Eh...

Ne mere kokain i steroid zajedno jbg. Mora da se razdvoji zabava i pos'o ;)

Link to comment

Isuse. Isplati mi se da doputujem kod tebe u teretanu.

Haha :D

 

Plus od danas imamo na raspolaganju sto zA stoni tenis. Ne kapiram concept Al je za mene pun pogodak

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...