Jump to content
IGNORED

Šta vozite?


nesha taxista

Recommended Posts

sve sam se uzdrzavala ali ne mogu vise, moram momci malo da vam pakostim :wicked: dala svoja kola na neku duzu popravku, dali mi zamenu za tih 5-6 dana.... 911, targa 4S :rolleyes: ide lepo...dodje do 260-ak lagano....u medjuvremenu mi popravise kola... <_<

Link to comment
sve sam se uzdrzavala ali ne mogu vise, moram momci malo da vam pakostim :wicked: dala svoja kola na neku duzu popravku, dali mi zamenu za tih 5-6 dana.... 911, targa 4S :rolleyes: ide lepo...dodje do 260-ak lagano....u medjuvremenu mi popravise kola... <_<
I sad razmisljas da pazaris...Marketing na delu :)
Link to comment
sve sam se uzdrzavala ali ne mogu vise, moram momci malo da vam pakostim :wicked: dala svoja kola na neku duzu popravku, dali mi zamenu za tih 5-6 dana.... 911, targa 4S :rolleyes:
Pa sad, i ja bih se teško uzdržavao da sam dao tolike pare za poršu, a ona mi se pokvari tako da mora da stoji 5-6 dana u servisu. Edited by Razzmatazz
Link to comment
Pa sad, i ja bih se teško uzdržavao da sam dao tolike pare za poršu, a ona mi se pokvari tako da mora da stoji 5-6 dana u servisu.
'ajmo sad *kiselo grozdje*nisu se pokvarila kola nego software imao bug <_<
Link to comment
ali HEMI. sigurno to vozis negde gde je galon mnogo jeftin. koliko trosi, pita dezurni srbin?
Ma gde. Vozim u zemlji u kojoj je najskuplji litar benzina u Evropi, tj. Italiji.Inače, potrošnja je rešena tim čudnim sistemom Multi displacement engine. Naime, kad voziš po gradu, sa blagim ubrzavanjem, ili kad si na cruise brzini na auto-putu, auto isključi 4 od 8 cilindara, i ideš praktično na 4 cilindra. Tek kad jače nagaziš gas, ili kod naglih ubrzanja, uključuje i ostala 4 cilindra i pičiš na svih 8.Potrošnja, sa pola cilindara(MDE mode) je 15 lit po gradu, i 10 van grada. Sa svih 8 cilindara, kad opičiš po gasu, peakovi idu i do 42 lit.Ah, da. Rezervoar 85 litara. Edited by Tresko
Link to comment
Ma gde. Vozim u zemlji u kojoj je najskuplji litar benzina u Evropi, tj. Italiji.Inače, potrošnja je rešena tim čudnim sistemom Multi displacement engine. Naime, kad voziš po gradu, sa blagim ubrzavanjem, ili kad si na cruise brzini na auto-putu, auto isključi 4 od 8 cilindara, i ideš praktično na 4 cilindra. Tek kad jače nagaziš gas, ili kod naglih ubrzanja, uključuje i ostala 4 cilindra i pičiš na svih 8.Potrošnja, sa pola cilindara(MDE mode) je 15 lit po gradu, i 10 van grada. Sa svih 8 cilindara, kad opičiš po gasu, peakovi idu i do 42 lit.
:wacko::unsure:
Link to comment
Pa dobro, to su pikovi, traju po par sekundi.
Pa da, to je tzv. trenutna potrošnja prema board computeru (ne znam za šta je ovaj podatak releventan)Čak i kod 2,0 dizela ide do 18l. Edited by alberto.ascari
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...