Jump to content
IGNORED

Svi naši pumpaši


Jerry

Recommended Posts

  • 3 months later...

Praštajte ako je već bilo, ali video sam juče u J. Gagarina u Beogradu, preko puta pijace, da se pravi Shell pumpa.

 

Prvo sam pomislio da je neka kopija, ali deluje da će biti V-Power goriva, jer su već okačili reklame. Nisam čuo da Shell ima pumpe u Srbiji, zna li neko šta je ovo sad?

Link to comment

bilo je nekog šuškanja za shell i pumpe pre par godina al ništa od toga.
šteta što nisu napravili dil sa nisom onomad...
ovde u danskoj je ostao mali broj shellovih pumpi, circle k je im je skoro sve pumpe preuzeo, kao i statoilove. posebno na autoputevima. ostao je mali broj shellovih pumpi, uglavnom unutar gradova što mi jebava sipanje jer koristim shellovu karticu pa sam počeo više da kalkulišem gde i kada sipati

Link to comment
  • 2 weeks later...

Shell pumpa postoji I posle granice sa Hrvatskom, sipacu za nedelju dana :)
Inace bezolovni u Sloveniji na autoputu 1.35e, a u Italiji ide do 1.55evra i van autoputa

Link to comment

aj baš premeri potrošnju

 

juče sipao ed na molu i prijavio 6.4l na 100 posle punog rezervoara gradske vožnje. nema teorije da sipam bilo gde drugo više. sve da im jedina pumpa bude u žarkovu

Link to comment
aj baš premeri potrošnju

 

juče sipao ed na molu i prijavio 6.4l na 100 posle punog rezervoara gradske vožnje. nema teorije da sipam bilo gde drugo više. sve da im jedina pumpa bude u žarkovu

Pun u BG na Lukoilu, na oko 560km sipao 42l do cepa u Sloveniji na Petrolu

Oko 2/3 autoput, vozio u granicama i preko ogranicenja 14686fb1038087ed4a00ac5cabf482c6.jpg&key=5d7f5301698533ce964dbad89c4344647185a08338a9b12b69654c7c3bc8cfab

 

Link to comment
2 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

aj baš premeri potrošnju

 

juče sipao ed na molu i prijavio 6.4l na 100 posle punog rezervoara gradske vožnje. nema teorije da sipam bilo gde drugo više. sve da im jedina pumpa bude u žarkovu

Kako si prolazio sa NISovim GDrive?

Link to comment

loše, posle 2-3 sipanja mi riknuka neka gumica na ventilu za gorivo

sad dal je do goriva ili istrošenosti ne znam

 

a potrošnja je bila znatno preko 6.4 kolika je kod mol-a

Link to comment

Ova Shell na NBG stoji ovako vec par nedelja. Ne primecujem nikakvu aktivnost tamo, samo su je brendirali i to je to za sada.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...