Jump to content
IGNORED

I crtani je film...


Chivo D'Arbo

Recommended Posts

Dakle: bili infantilni ili zreli, svak se uz crtani veseli!Klasicni radovi, najdrazi momenti i fragmenti... i ostali slatkisi za dusicu... Izvol'te!Otvaram shtihom!Hello! ma baby,Hello! ma honey,Hello! ma ragtime gal,Send me a kiss by wire,Baby my heart's on fire!If you refuse me,Honey, you'll lose me,Then you'll be left alone;oh baby, Telephoneand tell me I'se your own,

Link to comment

Ah, Andjelija, treci post pa snezhnaya koroleva :Hail: Ali, umesto Maze, koja se nesto i ne uklapa u trilogiju mocnih negativki... dominantnih i okrutnih zena, bolje bi legla ONA! Uz Sneznu kraljicu - najupecatljiviji zenski crtani lik, ever!

Link to comment
koje prijatno iznenadjenje?!ipak, mnogo bolji je, rubljov/pretenziozno receno ulise, novijeg crtanog filma,tale of tales, od istog autora i mali sivi vuk. fenomenalan crtez, cela tehnika sa kolazom, mislim da je i u ovom filmu njegova zena kolaborator kao i u ostalim njegovim filmovima.cudesna reminiscencija.
Link to comment
ja se ovoga jos uvek malo plasim.
Ubedljivo najbolesniji crtać ever. Ta bolesna muzika i atmosfera... Brrrr. :ph34r: Btw, divna tema. :) :wub:I ništa bez:Ne mogu da odolim, dodajem još i: Edited by Linda Lee
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...