Jump to content
IGNORED

Nokti


cyberwor/L/d

Recommended Posts

za suvu kozu ruku meni je ultimate solution bila nemacka krema linola urea. ima je u nasim apotekama, relativno je skupa i treba obratiti paznju na rok trajanja. naime, pakovanje je prilicno veliko a krema se ne trosi bas brzo. ove nase apotekarske lopuze uvoze kreme kojima rok trajanja brzo istice jer su jevtinije, a nama ih - normAlno - prodaju po sveCkim cenama.poz

Link to comment

2morganaja sam koristila samo kremu, ali se secam da je bilo cetiri-pet raznih proizvoda - pitala me apotekarka sta hocu :lol: inace lu je medikament, cini mi se da nije za redovnu negu. ili mozda jeste :blink: svojevremeno sam imala higijenicarski napad pa sam udesila ruke nekim sredstvom za sanitarije. inace imam suvu kozu. pa se to perutalo, uzas. i tad sam se srela sa lu. od tad smo zajedno bar dva-tri puta nedeljno, narocito zimi.poz

Link to comment
šteta što si ovakvu pedikuru upropastija sandalama od prije 4 sezone.
Sta da se radi kad sam sandalonostalgicar...ta sezona ostavlja neizbrisiv trag u srcima svakog pravog ljubitelja sandala .
Link to comment
  • 2 months later...

news feed za OPI ljubiteljke: izbacili novi limited edition povodom dodele Oskara - a nazivi: No autographs, please; Call my M-Agent-A; I've "RED" the script; Season's screenings; Pretty at the premiere; I'd like to thank; My big break; Hollywood blond; Who are you wearing; Have you seen my limo? itd. :)

Link to comment

Sad na sajtu videh i njihovu (novu ?) India collection. :wub:A imena su: I'm india Mood for Love, ElePhantastic Pink, Black Cherry Chutney, Keys to My Karma, MonSooneror Later, Moon Over Mumbai, Yoga-ta Get this Blue!, Get Me to the Taj on Time, Curry Up Don't Be Late!, Charmed by a Snake, Lunch at the Delhi & Royal Rajah Ruby :wub:.

Link to comment
  • 2 weeks later...

OPI ljubiteljke, a posebno Linda Lee, paznja - izasla je nova kolekcija pod nazivom India, nazivi nikad bolji:I'm india Mood for Love; ElePhantastic Pink; Black Cherry Chutney; Keys to My Karma; MonSooner or Later; Moon Over Mumbai; Yoga-ta Get this Blue!; Get Me to the Taj on Time; Curry Up Don't Be Late!; Charmed by a Snake; Lunch at the Delhi i moj favorit --->Royal Rajah Ruby

Edited by apotekarica
Link to comment

E ajd da i ja pitam nešto :rolleyes: Prošle godine u proleće bio sam na višednevnom hikingu - trekkingu - planinarenju i predpostavljam kad sam se spuštao zadnji dan verovatno mi je noga klizila po gojzerici (slabo pritegnuo pertle) i natukao sam nokat palca na nozi angry.gif (inače gojzerice su mi odgovarajuće veličine)- pocrneo je, a tokom leta požutio i otpao :cry: čitavu jesen/zimu je trebalo da izraste novi i evo sad je tek situacija vraćena u pređašnje stanje - možete da zamislite kako je to odvratno izgledalo :yucky: Zašto je toliko vremene trebalo da nokat ponovo izraste ?Sve su prilike da opet krećem na duge višednevne ture pa se bojim da će mi se desiti isto - kako da sprečim da nokat opet otpadne ?Čitao sam negde da ga treba probušiti odozgo odmah kad pocrni i da to pomaže ? :unsure:

Link to comment
OPI ljubiteljke, a posebno Linda Lee, paznja - izasla je nova kolekcija pod nazivom India, nazivi nikad bolji:I'm india Mood for Love; ElePhantastic Pink; Black Cherry Chutney; Keys to My Karma; MonSooner or Later; Moon Over Mumbai; Yoga-ta Get this Blue!; Get Me to the Taj on Time; Curry Up Don't Be Late!; Charmed by a Snake; Lunch at the Delhi i moj favorit --->Royal Rajah Ruby
Vid'la i izwubovala dva posta iznad ovog tvog. I meni je Royal Rajah Ruby favorit. A prasica sam i nikako da odem do onog tržnog centra da vidim šta imaju od OPI lakova. :piggy:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...