Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

preporuka za foto radnju u centru bgd kojoj se mogu mailom poslati fotografije za stampanje?

po mogucstvu stampanje u nekoliko formata.

 

Hvala veliko unapred!

:)

DM има то у понуди.

Чак су понекад имали и акције са смешним ценама фотки (али само одређеним формата, и то нпр. сјајни).

Кад ураде после коју недељу, доставе ти у најближу радњу.

Link to comment

hvala, trebalo bi mi nesto gde bih slike mogla da posaljem sad a pokupim u tipa subotu kad dodjem u bg...

poslednji put kad sam printala slike bilo je davne 2001  :fantom:

 

pade mi sad napament da je bila foto radnja, tamo negde prekoputa ateljea 212, bog zna dal jos postoji kako se zove i dal radi to sto mi treba...

Link to comment

hvala, trebalo bi mi nesto gde bih slike mogla da posaljem sad a pokupim u tipa subotu kad dodjem u bg...

poslednji put kad sam printala slike bilo je davne 2001  :fantom:

 

pade mi sad napament da je bila foto radnja, tamo negde prekoputa ateljea 212, bog zna dal jos postoji kako se zove i dal radi to sto mi treba...

 

Скоро сам код њих радио слике, раде их брзо, али не знам да ли раде преко мејла.

Пробај да их изгуглаш (или иди на Google Earth, па погледаш на улични поглед како се зове радња и који је телефон).

 

Link to comment

Ne mogu da nadjem odgovarajuću temu (ova nije ta, al tek druge nisu) za nešto što me je zamolio prijatelj Amerikanac da uradim:

treba da odem, hm, do naših vatrogasaca i da im odnesem amblem njegove fire brigade i da razmenim za naš amblem.

Navodno je to običaj među vatrogascima diljem kugle.

Ja hoću to da učinim za njega, ali bih da me ne spakuju u straitjacket.

 

Ima li neko ideju kome/gde da se obratim za razmenu amblema?

Edited by pt 2.0
Link to comment

u zemunu su strava frendli vatrogasci, mi smo vodili decu na deda mraza kad su bili mali. idi kod njih. eventualno mogu da ti trazim vezu, ima moj bata neke ortake iz devete tamo. ali mislim da nije potrebno uopshte, mnogo su kul :)

 

to su ti istovremeno i istorijski znachajni vatrogasci, pa pretpostavljam da ce i drugoj strani znachiti.

Edited by gospa buba
Link to comment

u zemunu su strava frendli vatrogasci, mi smo vodili decu na deda mraza kad su bili mali. idi kod njih. eventualno mogu da ti trazim vezu, ima moj bata neke ortake iz devete tamo. ali mislim da nije potrebno uopshte, mnogo su kul :)

 

to su ti istovremeno i istorijski znachajni vatrogasci, pa pretpostavljam da ce i drugoj strani znachiti.

Potvrđujem za Maticu Zemun. Ako treba veza, mož da se nađe :)

Link to comment

u zemunu su strava frendli vatrogasci, mi smo vodili decu na deda mraza kad su bili mali. idi kod njih. eventualno mogu da ti trazim vezu, ima moj bata neke ortake iz devete tamo. ali mislim da nije potrebno uopshte, mnogo su kul :)

 

to su ti istovremeno i istorijski znachajni vatrogasci, pa pretpostavljam da ce i drugoj strani znachiti.

Da sve što kažeš i ova moja zemunka potvrđuje!
Link to comment

Timmy, Frank, kums, bubo i placenice:  :ziga:  :ziga:  :ziga:  :ziga:  :ziga:

(ja sam ozbiljno fascinirana, mislila da je pojmanemanje o vatrogascima opšte mesto)

Hvala vam puno.

Zemun it is.  :)

Link to comment

Timmy, Frank, kums, bubo i placenice: :ziga: :ziga: :ziga: :ziga: :ziga:

(ja sam ozbiljno fascinirana, mislila da je pojmanemanje o vatrogascima opšte mesto)

Hvala vam puno.

Zemun it is. :)

Ajde pa javi kako si prošla sa vatrogascima :naughty: ???? Edited by Frank Pembleton
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...