Jump to content
IGNORED

Alternativni soping vodic kroz Beograd


morgana

Recommended Posts

ja bih obe. overiću intersport u merkatoru

kad si već kod merkatora, predji ulicu, ka crkvi, i kod one sive zgrade u prizemlju obidji goru

 

edit 

ustvari prvo obidji ovu u merkatoru

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

mrzak mi je aliexpress pa bih da pitam gde se kod nas kupuju balaklave?

Ako te ne mrzi, pogledaj po pijacama sa onim zenama sto prodaju rukom strikane vunene carape i po neki dzemper, mislim da ima toga jos. Dogovoris se, jeste da ce mozda da kosta malo vise u sta sumnjam, odes sam i kupis pletivo, vunicatm se nekad zvalo, ono od cega se штрика, i zena ti to иштрика po meri ocas posla.

Naravno, izaberes neko lakse pletivo, mislim ta toga ima da se probere.

Preporuka je da, osim vunenog, kupis i neko deblje pamucno pletivo i das da ti uradi par komada i od pamuka.

Proci ces jeftinije i kvalitetnije, ono jes da je malo zametno, ali ono sto sam ja video od balaklava po Beogradu je sranje, oobaska sto je vise paravojno i za pljacku banaka nego za posten posao.

Ovo, naravno, u slucaju ako u familiji ili pri ruci nemas nekog koga mozes da zloupotrebis za strikanje :).

 

 

Edit: ex-JNA su bile odlicne, dugo su cuvale oblik i podnosile mnooogo pranja, ali sumnjam da bi sad mogle da se nadju, a i boja im je bljak.

Edited by namenski
Link to comment

Jel poznaješ Anu u RL?

ne, nisam imala pojma ko je ona dok takeshi nije rekao. cula sam za nju (sve lepo), ali je ne poznajem, pa nisam ni mogla da povezem lik sa sporadicnim pominjanjima. a tek sto je i fotografkinja koleginica! ja to tumacim kao znak od vise sile da moram da imam tu bluzu. jer sam je nasla slucajno na netu. a net je veliki, znas. 

Link to comment
  • 8 years later...

Da li znate neke BG firme koje rade stampanje na majice, a da je bas kvalitetno? Nikad to nisam radila a svidja mi se ideja. Drugarica je negde na Banovom brdu radila delove iz stripova ali nije bas zadovoljna kako je ispalo.

Link to comment
On 21. 11. 2014. at 23:46, Hamlet Strašni said:

Jel poznaješ Anu u RL?

Јбт. Уопште се не сећам овога. Напросто не могу да верујем да се ово десило и да сам то био ја што сам писао, а јесам...

  • Haha 2
Link to comment
Da li znate neke BG firme koje rade stampanje na majice, a da je bas kvalitetno? Nikad to nisam radila a svidja mi se ideja. Drugarica je negde na Banovom brdu radila delove iz stripova ali nije bas zadovoljna kako je ispalo.

Ja štampao u onom Copy centar ali to su "namenske" majice koje se ne koriste stalno...
Pa onda nije dobar uzorak...




...shiiit has hit the fan...
  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Nije manekenka, ali ona. Parna smena, društveni smer…

lepa je ko anđeo. nije mi poznata.

ona školurina je imala milion đaka, a ja sam još bila u neparnoj smeni, verovatno se nikada nismo ni sreli

Link to comment
10 minutes ago, slepa živana said:

lepa je ko anđeo. nije mi poznata.

ona školurina je imala milion đaka, a ja sam još bila u neparnoj smeni, verovatno se nikada nismo ni sreli

A ja bio ubeđen da si bila parna. Jasno onda...

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, I*m with the pilots said:

Da li znate neke BG firme koje rade stampanje na majice, a da je bas kvalitetno? Nikad to nisam radila a svidja mi se ideja. Drugarica je negde na Banovom brdu radila delove iz stripova ali nije bas zadovoljna kako je ispalo.

 

Probaj kod ovih: https://www.instagram.com/rockshoprs/ (samo instagram imaju). Kvalitet stampe im je dosta dobar, oni u ponudi imaju samo rock bendove i te zajebancije, ali stampaju i bilo sta sto im posaljes.

Jedino ne znam da li ce hteti da stampaju na tvojoj majici ili to rade iskljucivo na njihovim modelima. Iz Zrenjania su, pa mora postom primopredaja. 

Link to comment
6 hours ago, I*m with the pilots said:

Da li znate neke BG firme koje rade stampanje na majice, a da je bas kvalitetno? Nikad to nisam radila a svidja mi se ideja. Drugarica je negde na Banovom brdu radila delove iz stripova ali nije bas zadovoljna kako je ispalo.

Je l ti treba da samo nešto piše (u smslu tekst) ili da je slika/print? Ja već neko vreme razmišljam o ovome:

https://lovers.rs/en-product-details-50.html
Znam otprilike i šta bih tražila da mi napišu ali nikako da se nakanim.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...