Jump to content
IGNORED

AliExpress


Valkyrie

Recommended Posts

I ja sam htela da naručim tu jaknicu.

Sprečilo me samo to što nemam kako da je platim, za sad.

Deluje malo izgužvano, ali meni i u Zari sva garderoba deluje jadno i izgužvano.

Link to comment

@ morgana, da stof je vrlo tanak, tanka choja, meni bas za prolece kad ti treba da imas nesto preko. Bordura je skaj. U principu, izgleda kao na slikama detalja, nije postavljena ali i to se vidi na slikama. Meni se model jako dopao ali onako kako stoji na manekenki. U ovoj varijanti dobijes taj kroj ali sa znacajno kracim donjim delom i "krilima" napred pa i kad se zakopca ne izgleda kako treba, raskopcana izgleda ok. Dacu sestri koja je sitnija od mene da proba, moguce da ce njoj bolje stajati. Vidim u komentarima da ima jos slicnih meni.

 

@svashtabn, izvadila sam je iz korpe za ves da uslikam tako da ti je utisak o izguzvanosti dobar :D

Link to comment

Stigla mi jedna od tri ogrlice! Predivna je!!! I to mi je najmanje omiljena od tri koje sam narucila.

 

Jedino sto mi je cudno je to sto je mama jutros kad je ulazila u kucu nasla paketic ispred vrata na otiracu. A ja sam sve vreme sedela u trpezariji, pila kafu sa ujakom i nema sanse da ne bih cula da je neko zvonio. Kakvi ludaci..

Link to comment

Stigla mi jedna od tri ogrlice! Predivna je!!! I to mi je najmanje omiljena od tri koje sam narucila.

 

Jedino sto mi je cudno je to sto je mama jutros kad je ulazila u kucu nasla paketic ispred vrata na otiracu. A ja sam sve vreme sedela u trpezariji, pila kafu sa ujakom i nema sanse da ne bih cula da je neko zvonio. Kakvi ludaci..

sliku or stfu

Link to comment

uf a sto ima dobrih torbi,ludo..ali ipak sam odlucila da za 25dolara podrzim domacu manufakturu i uzmem neki rucni rad kod kreativki https://www.facebook.com/pages/Kreativni-prostor-Kreativke-NS/175991612555472?ref=br_tf

ili nesto slicno..

 

:thumbsup:

 

imaju u beogradu one s mackama, ko voli macke

(au, sta mi iskoci na google images kad sam ukucao "torbe sa mackama"  :huh: htedoh da pokazem na koje torbe mislim, ali sam odustao)

Link to comment

:Hail:

 

inače, poslali su na isporuku u petak, deluje da je prošlo carinu...

 

17.11.2014 13:47:36 11003 IZMENIČNA POŠTA Prispeće     17.11.2014 14:46:52 11003 IZMENIČNA POŠTA Za carinu     19.11.2014 11:12:05 - 10200 GPC BEOGRAD Otprema     20.11.2014 12:48:05 - 10200 GPC BEOGRAD Otprema     21.11.2014 14:09:31 - 10200 GPC BEOGRAD Otprema
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...