Jump to content
IGNORED

underwear iliti vesh nash nasushni


pcelica

Recommended Posts

U Intimisimiju došla nova kolekcija, a ono što je ostalo na rasprodaji je u pola cene. Međutim, ima nekoliko modela brushaltera i ostalog propratnog rublja koji su na 70% popusta a neki od njih su od svile. Npr.ogrtač od žoržet svile (boja slonovače, ona najlepša) umesto 7600 sad košta 2300 (70%), bokserice od saten svile iste boje 1250 ( 50%), poneke svilene gaće francuski i brazilski kroj oko 700-1000 dinara, multifunkcionalna majica- kombinezon sa čipkom 1350 dinara 70% (zelenosiva i plavosiva) i sl.

Edited by halloween
Link to comment
  • 1 year later...

Opet ja, Intimissimi 70% sniženje na osnovne cene, brusevi po 1000 dinara, puna cena bila oko 3400. Pidžame po 2000 na popustu, a ima i onih finih stvari na popustu. Rasprodaja 70% traje od subote, a u Beograđanki ima dosta dobar izbor.

Link to comment

Opet ja, Intimissimi 70% sniženje na osnovne cene, brusevi po 1000 dinara, puna cena bila oko 3400. Pidžame po 2000 na popustu, a ima i onih finih stvari na popustu. Rasprodaja 70% traje od subote, a u Beograđanki ima dosta dobar izbor.

 

Znas li mozda imaju li ista od C korpi, da znam da li da setam u tom pravcu? Poslednjih par puta kad sam ulazila tamo nije bilo nicega iznad B.

Link to comment

Imaju C korpe, za ovaj model znam sigurno (bela, krem, teget i crna)

http://world.intimissimi.com/product/group/daniela-lace-balconette-bra/567.uts?refinementValueIds=18552&refinementValueIds=18552&refinementValueIds=18552&refinementValueIds=18552&refinementValueIds=18552&refinementValueIds=18552&refineByCategoryId=5310

Ima nešto i D korpi. Smejala sam se kad sam videla da imaju 2C i 3D korpe, kaže prodavačica ima i takvih, ja dodajem- ima al' sa silikonima. Još da vidim 1G.

Edited by halloween
Link to comment
  • 2 months later...

ovo je pitanje za drugare, naime, treba mi info koji je nas muski ves ok? ili neki koji moze da se kupi kod nas... hocu sinu da pazarim, a poslednje sto sam mu kupovala, je deciji muski ves i to na sindikalnim prodajama. i uglavnom su govorili da je ves iz arilja :-)) dakle, koji da pogledam /on nosi iskljucivo pamucne, uske bokserice/: jasmil, extreme intimo, lisca...? 

Link to comment
  • 2 weeks later...

+igraju bez kraljeva,pesak na prvom ranku™Mozda je neka nova varijanta saha u pitanju,naslednik chess960     :fantom:​ 

Bas se pitam da li Pogonina i Shahade nose ovaj ves dok igraju jedna protiv druge(ili Melekhina-Kosteniuk)  :o ^_^

nataliapogonina.jpg

Shahade_Jennifer_July_2009.jpg

Edited by Zavrzan
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...