Jump to content
IGNORED

Letnje haljine


Luka

Recommended Posts

Lepa ta haljina, ali ne znam koji materijal treba koristiti da se naprave te gužvancije lepo. Kad udješ u haljininu stranicu, s desne strane razvuci opis pa vidi od čega su je oni napravili.Ja bih ovaj model radije navy nego crnu.Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

dada, ima smisla to sto kazes. hvala :)znam da neki nose i crno, ali bolje je sasvim ispostovati dogadjaj i te ljude koji ga prave.edit, mejdej, pogledacu opis, hvala :). imala sam guzvanu haljinu od tanusnog stofa, lijepo je ispala, ali ovdje bih isla na nesto sto moze da se nosi ljeti, znaci laganiji materijal. i u pravu si za navy.edit, od zerseja je haljina.

Edited by morgana
Link to comment
a jel ide crno za svadbu? oce li pobacat mladine babastrine kletve na mene ako se zacrnim? slabo stojim sa poznavanjem konvencija ove vrste.
Ja sam isto pitanje postavila letos kad sam išla na svadbu (tj. pitala sam hoće li me spaliti na lomači, ako se dobro sećam). I took the risk, i evo me - i dalje mrdam. Sad, da li sam zakačila neku kletvu, ko zna.. U svakom slučaju, boje su sranje, crno rula.
Link to comment

^^sjecam se sad kroz maglu toga, mozda mi se zato i nametnula tvoja logika u pitanju :Dgledam sad na pinterestu sta sam pabircila od slicica, nalijepicu kasnije kad ih smanjim, da ne zatrpavam velikim slikama.a crna nije boja, ali zna da bude drugar -_-ja volim, pogotovo ljeti (zimi izgledam kao vampir kad se zacrnim, blijeda sam)

Edited by morgana
Link to comment
super, hvala!edit, ova mi se svidja:V354643_3AX.jpgmoze poslije da se nosi s ljetnim papucama.a jel ide crno za svadbu? oce li pobacat mladine babastrine kletve na mene ako se zacrnim? slabo stojim sa poznavanjem konvencija ove vrste.
crno je super i ok je za svadbu, na zadnjoj svadbi na kojoj sam prisustvovao bilo dosta devojaka koje su nosile crno, skroz crno.
Link to comment

ja na dve svadbe u crnom, sto sta fali? na jednoj bila i kuma, niko se bunio nije.mladenci i dalje srecni, zdravi i zaljubljeni :lolol:ne mogu da nadjem tu crnu na netu ali dok se ne obuce izgleda ko krpa za pod, onako bezoblicna i sva nesto nabranaovo dole je isto dosta jednostavna i prakticna haljina, pre par meseci kupila (ne za svadbu) mozda je jos imaju. i da ima samo nabrano sa strane kod struka i gore kod vrata na ramenu, super stoji i kraca je nego sto deluje.img-thing.jpgili mozes i jos jednostavnije a crno opet samo sa nekim krupnijim detaljem /nakitommango-robe-droite-noire.jpegsad da inace nesto gledam i videh dve da mi se dopadaju ova irobemango-859-380.jpg

Link to comment

savrsene su mi prve dvije, imam samo jedan problem s njima, naime imam gotovo identicne :Dsasicu neku definitivno, ne zato sto mi je stalo da imam novu na svadbi, nego sto uvijek koristim takve prigode za sivenje haljina.i treca je super, volim taj kroj i dzepove, s tim sto bih radije nedezeniranu, dosljedno se drzim predosadnog oblacenja.hvala!

Edited by morgana
Link to comment

aha, jasno :)odlicna je crvena haljina, volim tu nijansu bas, ali mi je nezgodno da je ukombinujem sa cipelama a ne bih da idem u dodatni trosak mimo haljine.za ljeto bih mogla da si pribavim i crvenu. tad je vec lakse, sandale/papuce s 2 kaisa nije problem uklopiti. pade mi sad na pamet, na vrhu kamenicke ulice ima radnjica, mislim da se zove madam, sa dobrim izborom ljetnih zerseja. nisu skupi. cini mi se da je kvalitet dosta ok, ali nisam bas zagledala detaljno jer sam trazila nesto zimsko.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...