Jump to content
IGNORED

Basket news


Ros

Recommended Posts

  • 1 month later...

Jordan brand je postao glavni sponzor argentinske kosarkaske federacije, nakon Kappa koja nije htela da produzi ugovor. Jordan ce snabdevati patikama i dresovima SVE selekcije, i muske i zenske, kao i obe (M/Z) prve kosarkaske lige.

Link to comment

 

 

- Ne mogu da vam opišem kako sam tužan zbog Slađana. Igrali smo zajedno u Partizanu i Borovici. Poslednji put smo se čuli u avgustu prošle godine, kad su počele komplikacije. Slađan je poslednji čovek za koga bih rekao da može tako nešto da mu se dogodi. Nikad nije pušio, pio, uvek je sportski nastrojen - istakao je Dragutinović i nastavio:

- Pokušavao sam poslednjih dana da ga dobijem, ali se ne javlja na telefon. Mogu da ga razumem. Čuo sam od bliskih ljudi da njemu tumor nije problem jer je benigni, ali se nalazi na nezgodnom mestu, pored neke srčane arterije, i operacija je veoma komplikovana, zbog čega mora da se uradi u inostranstvu.

Link to comment
  • 1 month later...

Skariolo kaže da će imati celu reprezentaciju na raspolaganju za EP. Uključujući braću Gasol, Ibaku i Mirotića (što se ove zadnje dvojice tiče mora da bira jednog)

Link to comment

Bez Bogdana, Bjelice, Bobija, pa još ako Jokić zakaže tu neku operaciju lakta koja se pominjala... Biće čupavo leto, nadam se opet Saletovoj magiji da napravi čudo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...