Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

dada, ima i munze slavonska, mislim da su to istrazili. sacu da vidim dokle se stiglo :)

 

tu su u 62 i uzeli. vrlo zadovoljni baba i deda, 725 dindzi kilo :D

 

Могу ја да ти дам број од друга.Он увози неке из Хрватске.Е сада цене не могу да ти пишем овде али су баш добре.

Link to comment

Могу ја да ти дам број од друга.Он увози неке из Хрватске.Е сада цене не могу да ти пишем овде али су баш добре.

fala kao da jesi, resheno je to danas.

Link to comment

Barijum-sulfat suspenzija može u Beogradu da se nabavi u šest apoteka: "Prvi maj" (Kralja Milana 9), "Romanija" (Bulevar despota Stefana 47), "Sveti Sava" (Nemanjina 2), "Palilula" (Knez Danilova 16), "Miroslav Trajković" (Požeška 87) i "Bogdan Vujošević" (Goce Delčeva 30).

Link to comment

Gdje da u Beogradu u centru kupim kutiju za pakovanje paketa i onu pucketavu foliju? Postekspres nudi samo dve dimenzije kutija koje su mi male. Bex  prodaje kutije, ali mi se ne gubi dva sata prevozom do njihovog paket sopa zbog jedne kutije. A i ne prodaju foliju koja mi je neophodna.

Link to comment

Својевремено сам се намучио док сам попаковао ствари по којекаквим кутијама које требало да иду на карго. Кад сам дошао да предам кутије видим неког човека како спаковао ствари у пластично буре за купус :s_w:

Link to comment

Gdje da u Beogradu u centru kupim kutiju za pakovanje paketa i onu pucketavu foliju? Postekspres nudi samo dve dimenzije kutija koje su mi male. Bex  prodaje kutije, ali mi se ne gubi dva sata prevozom do njihovog paket sopa zbog jedne kutije. A i ne prodaju foliju koja mi je neophodna.

Probaj ove ja kad sam se selio i sredjivao stan dobro se pokazali....

http://www.kartonske-kutije.rs/pucketava-folija.html

Link to comment

Kartonska kutija za picu? Ili nesto slično za pakovanje hrane? Ili jednostavno da uđem u piceriju da pitam jel prodaju prazne kutije? :unsure:

 

Ima u Metrou kutija za picu u pakovinjima od čini mi se dvadesetak komada

Link to comment

Ima u Metrou kutija za picu u pakovinjima od čini mi se dvadesetak komada

Hvala, ali nisam u mogućnosti da idem do tamo.. Desetak picerija i pekara pitano u centru, niko neće da proda jer kutije imaju reklamu
Link to comment

Kartonska kutija za picu? Ili nesto slično za pakovanje hrane? Ili jednostavno da uđem u piceriju da pitam jel prodaju prazne kutije? :unsure:

D-Box, na starom Obrenovačkom putu, levo čim se prođe jezero, hoće da prodaju i na komad...

Link to comment

Hvala, ali nisam u mogućnosti da idem do tamo.. Desetak picerija i pekara pitano u centru, niko neće da proda jer kutije imaju reklamu

Ako nesto menja 95 je tamo za 10-15 minuta od Banije a mozes da kupujes i bez njihove kartice. Izdaju dnevne na ulazu.

Edited by katamaran
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...