Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Veliki sam zaljubljenik u one+ priču pogotovo onu sa početka ali ovo izbacivanje novih modela je malo smor ako čovek pljune za njihov "flagship" lovu pa nakon šest do osam meseci izadje novi. :/

Link to comment

Veliki sam zaljubljenik u one+ priču pogotovo onu sa početka ali ovo izbacivanje novih modela je malo smor ako čovek pljune za njihov "flagship" lovu pa nakon šest do osam meseci izadje novi. :/

 

Pa naravno da će da izađe novi, ali hardware je toliko odmakao da možeš da preskočiš model dva pa vijaš tek tamo neki sledeći da bi imalo smisla nadograditi, pogotovu ako se radi o flegšipovima. Recimo ja imam huawei mate 9 i nema ama nikakvog smisla da uzimam 10 koji je skoro izašao za ne znam, malo bolju kameri u staklenu pozadinu umesto aluminijumsku (što nisam ni siguran da je bolje rešenje). 

Edited by Mil@n
Link to comment

Tačno tako.

 

Ja vise aludiram na činjenicu da je Pera dao 500e dva - tri meseca po izlasku one+5 za telefon.

 

Pera tri-cetir meseca potom vidi da je za 59e extra i malo vremena mogao imati duplo bolji telefon.

 

 

U mom slučaju pljunuo sam pare za s8 da bi ovi OPPO smradovi izbacili one+5t tri meseca posle. :)

 

A rekli su da neće biti verzije sa t.

Link to comment
  • 2 months later...

Postavio sam ovo pitanje i na drugom topicu ali od viška glava ne boli:12_slight_smile:

Molim dobre ljude za pomoć. Sin mi je trenutno u Vijetnamu i kaže da su mobilni telefoni dosta jeftini. Interesuje ga da li mogu da se koriste kod nas? Da li je potrebno neko podešavanje i ako jeste možda kontakt za neki pouzdan servis gde mogu da se raspitam. U pitanju je Google Pixel 2.

Hvala unapred na pomoći.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...