Jump to content
IGNORED

iznajmljivanje stana


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

jel znate neke dobre sajtove, sem halo oglasa, gde mogu da se nadju ponude? takodje, ako neko zna nekog ko izdaje garsonjeru ili jednosoban stan na novom beogradu neka mi javi.

Link to comment

ne trazim za sebe. poslednja dva stana sam nasao preko halo oglasa i to nikome ne bih preporucio. tacno je da nije bas 99% preko agencija, ali 95% sigurno :Dfeindouno, hvala na korisnoj informaciji. ne znam sta tacno mislis kada kazes "ako moras preko oglasa"?! pa sta mi drugo preostaje?

Link to comment
pa sta mi drugo preostaje?
pa preostaje ti da uradis jedinu razumnu stvar. kontaktiras na PM nekog od forumskih Crnogoraca da ti to srede. inace ce se tvoj prijatelj skuciti u Sremcici u stanu bez vode za 250E
Link to comment

Ja znam nekog ko naplaćuje po realizaciji, 1/2 zakupnine. Ponuda je trenutno velika i cene su povoljne. Upravo sam u epicentru našao za ofis dvosoban za 350. Raspitaj se za one koji rade po realitzaciji, ima ih dosta, nađi na netu

Link to comment

jesenas nadjoh stan preko jednog portala, ne secam se tacno naziva, recimo "nekretnine 24 sata", "nekretnine 365", "nekretnine oglasi". izguglaj te sajtove, baze u kojima postavis upit po odabranim kriterijumima. agent je naplatio 1/2 jedne kirije, po potpisivanju ugovora.poz

Link to comment
  • 1 year later...

e, 2 godine kasnije, kako se u bgeu trazi stan? jel se jos koriste papirnate novine? jel valjaju nesto ovi sajtovi za nekretnine? sta je najbolje, odakle pocinju oni koji ne poznaju ni 1 crnogorca?aj pomozite da napravimo ovde listu korisnih resusrsa.

Link to comment

svakodnevno pratis online Halo oglase, zoves tamo gde pise "vlasnik" i ostalo zaobidjescene su pale, trziste se smanjilo, kazu ljudi da je mnogo lakse doci do stana nego pre 2-3 godine

Link to comment

Mozes i da istamaps oglas i izlepis po Novom Beogradi i pogotovu na autobuskim stanicama. Moji prijatelji su tako uradili i javilo se par vlasnika, na kraju su nasli stan preko Halo oglasa i to bas ovako kao sto Dabovic opisuje ;) .

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...