Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

vidi black mountain, ali jebiga ja sam nesportski tip, jaca sam u preporukama za kafane

Daj neki predlog. Odnosno predloge.

 

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Link to comment

ima li negde tamo oko HN da se kupa a da ne dobijes dizenteriju i da ti ne pliva mrtva svinja pored glave?

 

Molunat u Hrvatskoj, a i Njivice mogu da prođu. Rose, Dobreč, Žanjic, mada je odvratna gužva tamo.

Link to comment

Molunat u Hrvatskoj, a i Njivice mogu da prođu. Rose, Dobreč, Žanjic, mada je odvratna gužva tamo.

Gde je Molunat, tu je i Cavtat.

Kako je sa pečatima na Prevlaci? Nije problem da se danima prelazi?

 

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Link to comment

Lupaju pečate i ništa ne pitaju. Crnogorski pandur zna da pita 'a šta, lepše vam je njihovo more od našeg?' i to je to.

 

Desi se da bude gužva, narod provalio da je njihovo more lepše od našeg.

Link to comment

Hvala. Sutra idem preko debelog brijega do Kupara. Ali mislim se da par dana zabodem Molunat.

Inače ove godine mi izgleda sasvim OK voda u zalivu. Poprilično čista.

 

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Link to comment

zorge, u principu nemoj da se kupas na kraju igala niti pored gradske luke, tj na plazi 'zalo' 

na gradskim plazama voda svakako nije cista kao suza ali nije problematicna u mjeri da moras da zazires od nje

za cistiju vodu idi na zanjice ili njivice, ali prozirnost nije uvijek garancija bakterioloske ispravnosti. takve stvari zavise od morskih struja i vizuelni test nije bas relevantan.

 

kakve vam kafane trebaju? hrana, pice?

Edited by morgana
Link to comment

ja idem na odmor posle 20. Avgusta, jos nisam odlucio gde cu da palim.

ako neko slucajno zna za neko jedrenje gde bih mogao da uletim, Jadran ili Grcka nek mi javi na pm.

bio sam prosle godine u HN na Savini, u Igalo ne ulazim.

Link to comment

morgana, da li negde u boki mogu da se podignu pare uplacene na pay pal i da li ja kao srpski drzavljanin mogu da podignem tamo te pare. nov sam u celoj toj prici oko pay pala i prva uplata ikada bi trebala da mi bude sledece nedelje, a ja necu biti u srbiji do septembra. a lepo bi mi legle te pare dok sam tamo.

naravno ako jos neko osim morgane zna kako to ide bio bih veoma zahvalan na objasnjenju. gde to moze, kolike su provizije, nasta da obratim paznju, itd

p.s.

posto je  putarina od granice do melljina i posto je catara ove godine?

 

hvala vam svima

Edited by foto
Link to comment

koliko znam, al nek memorgana ispravi, ovde sve radi ako dizes pare. ne mozes da saljes iz cg

idi na bankomat i dizi sa racuna kad legne

 

putarinu bosanci samo naplate-2 marke valjda, nista crnogorci.

Edited by mustang
Link to comment

Moraš sa PayPala da prebaciš na neku karticu, posle toga - bankomat.

 

Nema načina da dižeš lovu direktno sa PayPala, ako je to pitanje.

Link to comment

Pisem preporuke za kafane popodne izvinjavam se za kasnjenje. Mada ima i drugih vrsnih znalaca ovdje :D

 

Sky +1

 

Putarina mislim 3 e

Edited by morgana
Link to comment

meni nisu naplatili

 

ako ima paypal karticu moze i sa njom da podize. a da ne znate gde je najbolji kurs da menjam dolare?

Edited by mustang
Link to comment

Obzirom da će prva uplata ikad na PPal da mu legne nekad u budućnosti, teško da ima njihovu karticu, plus, mislim da PPal odavno izdaje samo business kartice, za čije odobrenje treba da imaš povezan US bankovni račun.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...