Jump to content
IGNORED

Novi zakon


Grunf

Vaše mišljenje o novom zakonu  

38 members have voted

  1. 1. Vaše mišljenje o novom zakonu

    • Odličan je!
    • Mogao bi biti i bolji
    • Ma to je samo uzimanje para i ništa više


Recommended Posts

zezas ili ozbiljno? :)

 

sko stvarno ima to je super ideja. nadam se ds je zazivela i da su jevtiniji od taksista

nisu jeftiniji od taksija. nijansu skuplji, ali te voze tvojim kolima, nema drkanja sutra ujutru. sjajna usluga, cesto trosim.

Link to comment

sajt je plač majke božije

al se ljudi razbijaju od posla. kad su slave, petkom i subotom je drama naći vozača

 

leti je komično kad dodju onim malim motorčićem što se sklapa

:lolol:

 

ja sam ga jednom koristio i tad nas je zaustavila murija, on je bio malo u zentu pošto i suvozač ne sme da bude pod dejstvom alkohola i zaboravio je da mi kaže da sednem pozadi

Link to comment

Ja otkako sam napunio 30 godina izgubio zelju za alkoholom skoro skroz, a i kad pijem obicno stanem kad osetim da je dosta i posle pijem kiselu ili obicnu vodu... ali recimo da mi se u proseku jednom godisnje omakne na nekim slavljima i to je lose, iako sam takodje od tih sto "bolje i opreznije voze kad su pijani/pripiti", gledam kod svakog skretanja jel ima policije, vozim 30 na sat i tako ti fazoni. Vise mi treznom opada koncentracija, nedavno sam se zamalo slupao kad sam pomerao neke tegle ajvara sto je keva ostavila u kolima dole kod nogu suvozaca, delic sekunde me delio od direktno udarca u neki Stilo parkiran na parkingu uz put. Ali sad u pre par meseci, u avgustu, na proslavi rodjenja cerke jednog bliskog druga, toliko sam se unakazio da sam se probudio ujutru ispred zgrade na klupi oko 6 sati, sa pocepanom kosuljom (glup obicaj da se svi cepaju, totalno bezveze ali nisam mogao nista), i komsija me pustio kod njih u stan da prespavam jer nisam znao gde su mi kola a ni kljucevi od istih, a u njima je bio i kljuc od stana. Ustao oko 10, obukao komsijinu majicu i izasao napolje da trazim auto, zvao drugaricu koja zivi blizu kafica gde smo bili da proveri jel mi tu ostao na parkingu, kaze nije... nasao auto na parkingu ispred zgrade nekih stotinak metara dalje, ko pod konac uparkiran, pored drveta, ali bez kljuceva u blizini... onda nazvao ovu dvojicu koje sam vozio do tamo da pitam kako smo se vratili i jedan mi rekao da sam vozio normalno, do jaja, sve full, a drugi me video posle kako tumaram po naselju, verovatno kad sam trazio kljuceve. Uglavnom, kljuceve sam nasao na stepenicama na keju, ispovracane, i to je valjda jedini razlog sto ih neko nije uzeo iz zajebancije. Pio prvo samo pelinkovac a posle sve sto mi je palo pod sake, urnisao se najstrasnije. I sve se uvek desi kad taj isti drug pravi neka slavlja, svadbu i ovo i ne znam sta bese pre toga, slava valjda... rekao sam mu da ne pravi vise dece, nece ispasti na dobro.

 

Od tad nisam popio vise od 2-3 case vina za celo vece, bas neko vece posle vecere u restoranu duvao i bilo laganih 0.14, kao sto sam i rekao panduru. Od mene dosta, treba pamet u glavu.

Link to comment

Deda je lud i kad je trezan, i licno sam se uverio da ne zna da vozi a i rekli mi mnogi jer mnogi znaju ko je, drzi neke konje, pravi neku ponijadu svake godine... Recimo da sam ja (bio) mala opasnost jednom godisnje a on i njemu slicni velika i to svaki put kad sednu u kola...

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Link to comment
  • 5 months later...

keva mi kaze da ne mogu da vozim njen auto (na internacionalnu dozvolu) jer je bancin (otplacuje ga). samo ona i moja sestra mogu zato sto su one uzele kredit.

 

da li to znaci da ne mogu da vozim cak i kada je jedna od njih dve prisutna  u kolima?

 

serem se u srpske zakone ...bas sam nesto danas nadrkana...traze mi neki titar test za psa (od $400 pa navise cena ide) da bi usao u srbiju, vise ce da kosta on nego ja. brate mili (pricam sad sama sa sobom), niko te nista ne pita kad dolazis u ameriku... pogotovu na lax...samo vozi ..

Edited by mustang
Link to comment

 

serem se u srpske zakone ...bas sam nesto danas nadrkana...traze mi neki titar test za psa (od $400 pa navise cena ide) da bi usao u srbiju, vise ce da kosta on nego ja. brate mili (pricam sad sama sa sobom), niko te nista ne pita kad dolazis u ameriku... pogotovu na lax...samo vozi ..

 

Serem se ja u americku "ekonomiju", kod nas sve košta manje od 100e. :P

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...