Jump to content
IGNORED

Motooori!


nesha taxista

Recommended Posts

  • 1 month later...

moj brat kupijo nekog novog harlija, a ja sam ljuta jer ne mogu NI DA GA POMERIM, kamo li vozim.... kakva divota od gomile gvozdza a ja mogu samo da gledam :(

 

toe ta divota od gvozdza koju ne mogu ni da pomerim...

 

batin Harli heart.gif

 

motor1_zpso85vp1dq.jpg

 

motor2_zps4ezmfpqv.jpg

Link to comment
  • 11 months later...
  • 1 month later...

Uzeo mi komsija ovo:

 

2016-Ducati-XDiavel3.jpg

 

Jbt, koliko je to lep motor. Pizdim svaki put kad sidjem na parking, svadjam se sa frau i pokusavam da je ubedim da mi dozvoli da opet uzmem nesto.

Obecao sam da cu necu vise kupovati motore jer ih bas ne voli, a mene na njima jos manje. Elem, taman sam se privikao na to da vozim samo kad sam u srb ali ovo.. ovo je crni djavo u punom sjaju i lepoti. Odselicu se.

Link to comment
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Na koju foru je ova lepota ovako jeftina?

 

https://www.polovniautomobili.com/motori/12132662/zxmco-150

 

btw zivo me zanima potrosnja.

 

Uzeo bih nesto da nikako nije prebrzo i ne bih skuter. Neko pristojno motorce za svrckanje po gradu. Za sada me medjugradska voznja i ne interesuje toliko.

 

Kako zimi ako nemas garazu? Imam shupu gde bih mogao da ga stavim al je ulaz pod uglom pa ne bih mogao da ga ubacim :( (biciklu popnem na zadnji tocak pa nekako izmanevrisem)

 

Ovaj je predivan al bih iz prakticnih razloga verovatno ipak nesto manje. I nikako necu nesto prebrzo. Manja potrosnja i jeftinije/lakse odrzavanje je naravno plus. S jedne strane bi mi mozda bilo idealno da moju biciklu preradim u e-bike al bih onda slabo pedalao. Zato me i plasi uzimanje motora da se ne odviknem od bicikle(vec prosao jednom kroz to kad sam uzeo prvi auto). Pojma nemam sta da radim.

 

edit: ovako nesto bi mi mozda bilo idealno

https://www.polovniautomobili.com/motori/12136587/tomos-apn-6-alpino

 

edit:

s-l300.jpg

Edited by katamaran
Link to comment

Meni je onaj gore bombonica. Bas mi se svidja.

 

Top speed

105 mph

   

ovaj kle

 

Verovatno mi je i to prebrzo jer se lako zaletim. Ja i sa biciklom preticem kola. Nesto penzionersko da ide do 80-100 na sat bi mi bila prava mera. Necu nesto preterano zivahno.

 

Kao klincu mi se mnogo svidjao tomos apn 6 i apsolutno bi i sad usao u razmatranje (jeftin, mali, malo trosi, odrzavanje...)

 

Mozda jednog dana nesto ozbiljnije jer imam neke tripove da putujem i da radim. Za ovo sad (svrckanje po BG kad je lepo vreme) mi je neka osnova sasvim dovoljna. Skuter bi mozda bio idealan izbor al kad vidim one tockice :ph34r:

 

edit: vaki kawasaki™ bi dosao u izbor za to eventualno putovanje. Za Bg mi je overkill.

 

edit 2: sestric mi je full u toj prici. On vec i putuje Evropom sa nekim klubom svaki cas. Moram njega da propitam.

 

 

edit 3: da ilustrujem. Ada je tu glavni cilj. Sasvim sam zadovoljan kojom brziom stignem i vratim se(i to zaobilaznim putem) biciklom sa nekih prosecnih 20-ak na sat. Sta ce meni motor koji ide brze od 50-60? Danas sam se smorio sto ranije pocinjem da radim pa bih jako kratko mogao da ostanem na Adi a frka mi je da ne budem preumoran za possao ako se odmah vratim nazad.

 

Edited by katamaran
Link to comment

Prvi motor koji sam u zivotu vozio(dedin). Bez razmisljanja bih ga vozao po BG-u. Sa sve pedalama :) Jos pamtim srecu kad mi ga je drugar opravio.

 

tomos-rog-pony-express-49-cm3-slika-4585

Edited by katamaran
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...