Jump to content
IGNORED

Šta vozite?


nesha taxista

Recommended Posts

Sad vidim ove postove..

 

evo i mog lepotana Milance :lala: :

1.jpg

 

Ako se ne varam, enterijer tog auta mi se jako dopada. Vidi se da nemaš ukusa samo za teniserke :D

 

Ček presvlake su custom made, a ti si turio ovaj crveni logo? Jbg.

 

Jbg, dominira crvena crta na presvlaci, smislenija mi je crvena nego bilo koga druga. Sigurno ne siva, crna pa ni bela. 

Link to comment

Ponovo sam vlasnik vozila!

2 meseca, 59 razlicitih delova promenjeno, malo ispod milion dinara naplaceno od osiguranja i auto opet ko nov. Dolazim kuci, parkiram na isto mesto i strecnem se malo, al reko' neces majci sad postati onaj manijak sto drzi strazu pored auta :D

Link to comment

Ti si bese kupio novu Mazdu? Sta ti se desilo ?

 
 
Evo ovde sam sve iskukao:
 

E, secate se one Mazde sto sam veselo objavio kad sam je kupio:

 

 

 

attachicon.gifsmanjena.jpg

 

 

 

Klinci se naroljali ko bulje, polupali 3 parkirana auta i ko za kurac bas zakacili moj. 

 

 

Inace, u policijskom izvestaju klinci su imali 0 promila :)

Link to comment

Ajoj, nisam to video ranije... meni dusa place kad  vidim, mogu misliti koliko si se ti nervirao.

 

Bitno da je sad auto kao nov :D

 

Propustio si i gomilu ljudi koji su bili u fazonu "polupao se šta sad", ide život, moglo je i gore, i tako to, odprilike, kao da ga je neko ogrebao ključem tipa 3 i po cm. :D

Link to comment
  • 5 weeks later...

18318395_10211762623933416_277442789_o.j

 

Ujo iz Svicarske uzeo novi auto, Kia Optima 1.7 zeldi, malo za promenu slabiji dizel jer kaze da je mator za jake benzince i da ga kola vise ne rade. Ja se provozao malo juce kad sam isao da ga obidjem u Banji Koviljaci i ovo mi je nekako kao svemirski brod, neki jak paket opreme (valjda Smart, najjaci sa manuelnim menjacem) i sve novo, utegnuto, veliko, namunjeno... Ogroman auto, nazad ima mesta za tri dvometrasa opusteno a gepek dubok, moze slon da se strpa unutra. Nekako sam mislio da je Kia otprilike Mazda za siromasne ali ovo mi deluje vrlo zajebano, a i cena od valjda ~40 hiljada franaka govori da su napravili ozbiljan auto. Pitacu ga da mi pokloni za jedno 10-15 godina.

Link to comment

Nije moj, ali bih ga rado posedovao8c25d935b186e159184ba48ef4c39d36.jpg

 

Jaguar, malo sam ga zbunjivao na autoputu ka Becu :)

Islo mi u prilog sto je ogranicenje 130 :)

Edited by Milosh76
Link to comment

18318395_10211762623933416_277442789_o.j

 

Ujo iz Svicarske uzeo novi auto, Kia Optima 1.7 zeldi, malo za promenu slabiji dizel jer kaze da je mator za jake benzince i da ga kola vise ne rade. Ja se provozao malo juce kad sam isao da ga obidjem u Banji Koviljaci i ovo mi je nekako kao svemirski brod, neki jak paket opreme (valjda Smart, najjaci sa manuelnim menjacem) i sve novo, utegnuto, veliko, namunjeno... Ogroman auto, nazad ima mesta za tri dvometrasa opusteno a gepek dubok, moze slon da se strpa unutra. Nekako sam mislio da je Kia otprilike Mazda za siromasne ali ovo mi deluje vrlo zajebano, a i cena od valjda ~40 hiljada franaka govori da su napravili ozbiljan auto. Pitacu ga da mi pokloni za jedno 10-15 godina.

Ova KIA je sasvim OK, nego kakva je, cija je bre ona tamno plava zver u pozadini?

Link to comment

18318395_10211762623933416_277442789_o.j

 

Ujo iz Svicarske uzeo novi auto, Kia Optima 1.7 zeldi, malo za promenu slabiji dizel jer kaze da je mator za jake benzince i da ga kola vise ne rade. Ja se provozao malo juce kad sam isao da ga obidjem u Banji Koviljaci i ovo mi je nekako kao svemirski brod, neki jak paket opreme (valjda Smart, najjaci sa manuelnim menjacem) i sve novo, utegnuto, veliko, namunjeno... Ogroman auto, nazad ima mesta za tri dvometrasa opusteno a gepek dubok, moze slon da se strpa unutra. Nekako sam mislio da je Kia otprilike Mazda za siromasne ali ovo mi deluje vrlo zajebano, a i cena od valjda ~40 hiljada franaka govori da su napravili ozbiljan auto. Pitacu ga da mi pokloni za jedno 10-15 godina.

a nekad je bio kul lik :(

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...