Jump to content
IGNORED

Zimske gume


Musharaf

Recommended Posts

17454866_10211357324561185_144502015_o.j

 

Ne znam sta da mislim, cudne su mi jako ali uzivo svi kazu da dosta dobro stoje I da su lepo legle uz boju auta. Nisam pametan ali nema veze, sad je gotovo :D

Link to comment

Ja ne volim te tamne felge. Meni su klasične metalik ubice. Ove tamne nekako uguše celokupan izgled.

 

p.s. ne volim ni bele, ni one krem/žućkaste. :)

Edited by Mil@n
Link to comment

Ja ne volim te tamne felge. Meni su klasične metalik ubice. Ove tamne nekako uguše celokupan izgled.

 

 

Ako je auto beo, crne/tamno sive super leže... U svim ostalim varijantama, mislim da si u pravu...

Link to comment

Da, crne felne lepo leže kad je auto u dvobojnoj varijanti, recimo belo-crno ili crveno-crno.

 

Nego se meni lično ne dopadaju felne koje "štrče napolje".

Link to comment

Ja sam hteo isto klasicne sive svetle felne, da nadjem neke lepe, ili eventualno kao one Brock sto sam kacio da li ovde ili na nekoj drugoj temi sto mi je lik nudio da dam svoje neke prastare i doplatim 160e, one imaju sive krake spolja a ovo sto je unutra je crno, to mi isto mocno izgleda... ali problem je bio naci sa 4x100 rasponom rupa, sto je mnogo mnogo redje nego 5x110, a jos je trebalo uklopiti i te jote i taj ET i sta sve vec ne, tako da sam uzeo prve koje sam otisao da pogledam :D Nisu 6.5J nego 7 pa vire mozda jedno pola centimetra iz guma ali sam zadovoljan, jebem li ga. Sto se Nokian Line guma tice, prvi utisak je da nisu tihe ali nisu mi ni zimske bile pa mi to nije problem, a o drugim utiscima cu pisati kad predjem par hiljada km.

Link to comment

Ne znam ni sam ali su ratkapne uglavnom ruzne, osim kad su lepe. Posto sam ja uz auto dobio zimske gume i ruzne fabricke ratkapne u losem stanju (izgrebane, imaju i nekih pukotinica), onda sam uz letnje gume hteo da pazarim i alufelne, jer sam bio tako u mogucnosti.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...