Jump to content
IGNORED

Tour de France 2017


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

  • Replies 246
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    46

  • freakns

    45

  • borris_

    27

  • malkin

    24

Gledajuci usporen snimak i ostale uglove sve gore i gore izgleda. Jbg, jeste bilo uzano, i da je spirnt, ali ne smes onako coveka u barijeru. 

Link to comment

dosta ono loše izgleda, ali nije lako reći da li je dobra odluka. Sagana niko ne gura ka barijeri, nema razloga da tako blokira Kavendiša, a ni lakat,gledano odozgo, baš ne izgleda kao manevar da se održi ravnoteža (mada ima i ovo da se vidi). pobegao mu je Demar sa desne strane, rešio čovek da neće nikoga drugog da pusti da prođe za njegovim točkom, tako mi deluje.

 

jbg, žao mi je jer volim Sagana, ali i za njega DQ na neki način može biti dobra stvar. izgradio je lošu reputaciju ponašanjem u sprintovima, možda će malo da oladi posle ovoga.

 

 

uzgred, čudno da se nisu setili da nekako kazne i Demara za ovo kako je isekao Buhanija :fantom:

 

ceo sprint je dosta divlje izgledao, ovo je slanje poruke da u Turu koji će imati još oko 6-7 sprintova niko ne sme da se zajebava. plus nije loše ni ako se izvesnom državnom šampionu malko pomogne da sjajnu sezonu kruniše zelenom majicom u Parizu :P

 

 

Link to comment

Tek sad vidjeh incident. Meni se cini da je saganov potez bio mehanički, u cilju održavanja ravnoteže. Ne znam da li je mogao to da izbegne u tom trenutku osim da padne. Možda ga je zatvorio prije toga i zaslužio kaznu, ali diskvalifikacija je previše.

 

Najbitnije ipak da Cav nije gore prošao. Mislim, ovo je dovoljno loše, ali u realnom vremenu je izgledalo kao da baš svašta može da se desi...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...