Jump to content
IGNORED

NFL 2015


renne

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Prospero

    222

  • teacher

    181

  • Frank Pembleton

    151

  • Strahan

    122

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nije to ništa Friče...zamisli samo kad u prvom kolu promaši FG sa tridesetak jardi na -2 u poslednjoj sekundi :D.

 

 

Što se tiče NYG, ovaj mi se dečko WR mnogo sviđa, ova ostala dva pika ne razumem, ali valjda znaju šta rade.

Link to comment

Najbolje od svega je što je taj Tampin kicker svake godine sve gori i gori. Kao freshman pogađao 95%, sophomore sezona 90% i kao junior 80%

40-49...4-7

50+...1-3

2. runda? :lolol:

 

Najviše mi se dopada draft 49ersa, za sada. Buckner mi je top 3 igrač na ovom draftu. Biće brutalan u NFL. Garnett fenomenalan guard i Redmond, koji je imao ACL povredu propustio je veći deo 2015, ali sam ga dosta gledao 2014. Elitna brzina, fighter i najbolji hustle plays koje sam ja ikad video.

 

Hackenberg kod nas :ziga:

Link to comment

draftovali smo kickera...

u drugoj rundi...

jos smo tradeupovali...

 

idem da ubijem omiljenog(bolje njega nego sebe)

 

Bucs life :(

 

podseca na "brilijantni" draft dzetsa iz 2005te, kada su prvim pikom koji su imali, u drugoj rundi takodje uzeli kickera i zavrsili tu sezonu sa jednako brilijantnih 4-12

Link to comment

Nugent je za ovog bio mašina.

Na Ohio State je imao 40-49...7/9 i 50+...5/6

Posle Janikowskog najbolji kicker prospect.

 

A sezona nam je propala jer se povredio Bog Fudbala. :fantom:

Link to comment
  • 2 weeks later...

Nešto meni tu ne štima, odnosno smrdi na fake rankingse.

Npr u 4th round su uzeli Forda, a bila je gomila igrača (Cartlon Mitchel, Blair White, Ajirotutu, Jeremy Williams, Briscoe itd itd) koji su još uvek nisu bili draftovani i bili su dosta iznad Forda na rankingsima.

 

Based on the pictures he snapped, the Raiders nailed their scouting evaluations, with almost Nostrodamus like precision, especially the quarterbacks. Grading Tim Tebow who is now out of the NFL with a 6-round pick value is accurate

 

:lol:

 

Ovo je pisao neki idiot.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...