Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

ja sam trebao da doletim u moskvu za par sati vec, ali su nas okrenuli nad mongolijom zbog tehnickih problema i vratili za peking. . sada kao popravljaju avion. menjaju delove koji su riknuli na 10000m. divno.

 

sve bi bilo lakse da imam jedno ladno pivo

 

nasao sam kako smo leteli. ipak nismo doleteli do mongolije.

 

2017-08-01_09-42-01.png

Link to comment

juče na fjumićinu - ukrcali se, sedimo u avionu 90 minuta jerbo je aerodromska služba sve kofere ubacila u pogrešan avion. i to u avion koji stoji bukvalno do nas, i oni kasnili više od sat vremena.

Samo u jedan pogrešan avion? Pih.... Kašnjenje od 90 minuta na Fiumicinu se ne računa kao kašnjenje uopšte.

Tamo je inače sad poseban haos zbog divljih štrajkova osoblja na zemlji.

Kako im Zakon zabranjuje da štrajkuju od polovine Jula do kraja Avgusta, onda izmišljaju razne načine kako da ustvari štrajkuju.

Link to comment

Nista, sve je ukljuceno u cenu karte.

 

Edit:

Our one-way prices include taxes, administration and other non-optional charges, as well as the price of your hand luggage (55 x 40 x 23 cm, max. 10 kg).

 

Edited by Tolaa
Link to comment

Данас ми није био дан за путовања, све наопако од сабајле на контролама, на срећу стигао на одредиште.

Link to comment

Ja ocekujem haos za voznju u nedelju/ponedeljak u Oregonu, ali letenje bi trebalo da bude sve easy going. 19k milja od subote do utorka. Videcemo...

Edited by jms_uk
Link to comment

Sada ovo od jutros deluje kao banja. Otisao sam na aerodrom po kofer, kako mi je i rekla na telefon sluzbenica firme (Menzies) koja hendluje izgubljeni prtljag. Tamo kazu "e ne mozemo da nadjemo kofer". Sto je prilicno odvratnjikav kraj jednog od boljih letovanja u zivotu (makar ga i sutra nasli, sto ne verujem). Fora je sto je Menzies u svom sistemu proglasio kofer za nadjen, zato su mi i rekli da dodjem da ga pokupim. Dakle oni su ga po svemu sudeci izgubili, a ne Air Berlin. Ima neko neki savet sta sad dalje? Ko bi ovde sad bio odgovoran? Njihov sluzbenik na aerodromu kaze da su verovatno oni odgovorni, a ovaj iz call centra da je svejedno odgovoran Air Berlin.

Link to comment

Sada ovo od jutros deluje kao banja. Otisao sam na aerodrom po kofer, kako mi je i rekla na telefon sluzbenica firme (Menzies) koja hendluje izgubljeni prtljag. Tamo kazu "e ne mozemo da nadjemo kofer". Sto je prilicno odvratnjikav kraj jednog od boljih letovanja u zivotu (makar ga i sutra nasli, sto ne verujem). Fora je sto je Menzies u svom sistemu proglasio kofer za nadjen, zato su mi i rekli da dodjem da ga pokupim. Dakle oni su ga po svemu sudeci izgubili, a ne Air Berlin. Ima neko neki savet sta sad dalje? Ko bi ovde sad bio odgovoran? Njihov sluzbenik na aerodromu kaze da su verovatno oni odgovorni, a ovaj iz call centra da je svejedno odgovoran Air Berlin.

Tebe ne treba da bude briga cija je odgovornost po njima jer ce svi oni uvek kriviti nekog drugog, prema putniku je odgovorna avio kompanija koja je obavila poslednji let.

 

Sad insistiraj da oni tebi donesu kofer.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment

Da li je pametno da Wizz-u unapred prijavljujem da letim sa autističnim sinom na Kipar? On je u principu miran, i ovo mu nije prvi let, ali bih svakako želeo da izbegnem probleme koje je imao Čeda Antić sa Air Srbijom.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...