Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

Trump: Just out: The Obama Administration knew far in advance of November 8th about election meddling by Russia. Did nothing about it. WHY?

 

Znaci petljanja je ipak bilo. Kakav idiot

 

Slažem se, propušta zicere.

 

Trebo je optužit demse da su se nedozvoljenim uticajem na medije petljali u republikanske prajmarije favorizujući njega i direktno uticali na izborni rezultat. I još istragu da zatraži. :)

Link to comment

ovo sa sandersom je old news....zena mu pokusala da prosiri koledz. ma bezveze. ma koliko me sanders izdao, ovo je cista namestaljka od obame da se smanji sandersov uticaj na demokrate. nema zajma na kome se ne muti....ma idi...

Link to comment

nije cudo sto razmisljas kako razmisljas :D

to je bilo za vreme njegovog mandata rodjo...kad je sanders usao u trku sa hilari. ne pratis. 

 

obamica razmislja kako unovciti sve dilove sto je sredio drugima...lako mi za njega. promasaj veka osim za ekologiju sto je imao doprinosa. 

Edited by mustang
Link to comment

jill stein i dalje mora da se brani da ne radi za ... ruse  :isuse:

je l' mogu demokrate nekog simpatizera iz holivuda da unajme za sveziji zaplet, postaje dosadno. 

 

 

 

Jill Stein denies being a puppet of Russia, blames Democrats for scapegoating election loss

 

“The exit polls and the studies have made perfectly clear that Greens just don’t vote for Democrats,” Stein said. “In fact, the studies show 61 percent of Greens would have stayed home rather than have voted for either Donald Trump or Hillary Clinton. And of those that would have gone out to vote, over one-third of them would have voted for Donald Trump.”

“Wishing that pigs fly doesn’t make pigs fly,” she added. “Democrats might wish and they might assume that they own Green votes, but they don’t own Green votes. Candidates have to earn our votes and Hillary Clinton did not earn the votes of Greens.”

 

Link to comment

nije cudo sto razmisljas kako razmisljas :D

to je bilo za vreme njegovog mandata rodjo...kad je sanders usao u trku sa hilari. ne pratis.

 

obamica razmislja kako unovciti sve dilove sto je sredio drugima...lako mi za njega. promasaj veka osim za ekologiju sto je imao doprinosa.

Znaci istraga koja je potekla od Trampovog sefa kampanje za Vermont je Obamina zavere. OK. Mozes skloniti coveka s Balkana ali ne mozes skloniti balkan iz coveka.

Link to comment

ovo sa sandersom je old news....zena mu pokusala da prosiri koledz. ma bezveze. ma koliko me sanders izdao, ovo je cista namestaljka od obame da se smanji sandersov uticaj na demokrate. nema zajma na kome se ne muti....ma idi...

A i ti bash nadje kome ces da veruje i da mu se nadas... :)

Link to comment

a ne nego cu za hilari :) ... ima on putera na glavi za skidanje milosevica ali ovu ne mogu da smislim ocima.

 

ma vise se ne primam, obecavam :) prvo sam

verovala obami, pa sandersu...bila bih idiot tezak da se ponovo upecam zar ne?

Edited by mustang
Link to comment

a ne nego cu za hilari :) ... ima on putera na glavi za skidanje milosevica ali ovu ne mogu da smislim ocima.

 

ma vise se ne primam, obecavam :) prvo sam

verovala obami, pa sandersu...bila bih idiot tezak da se ponovo upecam zar ne?

Pomozi, boze!!! 

Link to comment

a ne nego cu za hilari :) ... ima on putera na glavi za skidanje milosevica ali ovu ne mogu da smislim ocima

Kako tacno izgleda taj "puter za skidanje Milosevica"? Cela Srbija mu duguje hvala sto je bio za skidanje kasapina ili nekako drugacije?

Link to comment

a ne nego cu za hilari :) ... ima on putera na glavi za skidanje milosevica ali ovu ne mogu da smislim ocima.

 

ma vise se ne primam, obecavam :) prvo sam

verovala obami, pa sandersu...bila bih idiot tezak da se ponovo upecam zar ne?

 

trump.jpg

Upecala si se već

 

But at least GOPpers have the courts

the army, the coinage...

Edited by Roger Sanchez
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unpinned this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...