Jump to content
IGNORED

Politika u UK


BraveMargot

  

99 members have voted

  1. 1. da sam podanik krune, glasao bih za:

    • jednookog skotskog idiota (broon)
      17
    • aristokratskog humanoida (cameron)
      17
    • dosadnog liberala (clegg)
      34
    • patriotski blok (ukip ili bnp)
      31

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Ali cak i ona beleži pad, što nije logično s obzirom na to šta je uradila. A kako Davis beleži rast meni je misterija. 

Link to comment

Ali cak i ona beleži pad, što nije logično s obzirom na to šta je uradila. A kako Davis beleži rast meni je misterija. 

whiteknight_400x400.jpg

 

Kad počne popuštat pred Barnierom serijski, vidjet ćemo jel će i to govno uspjet maknut sa sebe i njime premazat Terezu

Link to comment

davis belezi rast po istom principu po kojem je korbin drasticno zglajzao na izborima. napravis fokus grupu za zeljeni odgovor i to stampas kao slucajan uzorak.

 

Link to comment

Ja pitao prijatelja domoroca pomoću koje magije je Gouv ovako profitirao. On misli da nema veze sa Brexitom, jer je on tokom kampanje i poslednjih 7-8 meseci uglavnom bio i nevidljiv. On je mišljenja, pošto je ovo interni poll članova stranke, a ne glasača koji su "registrovani" kao glasači torijevaca, da je objašnjenje vrlo prosto, internim članovima se jednostavno sviđa šta on radi na polju obrazovanja, tj čitav ovaj drajv oko grammar schools i sve. Pitam ja njega, pobogu, pa kome se sviđa to - eh kome, sam sam sebi odgovorio, interni poll članova konzervativne stranke. Što da očekujemo ikakvu normalnost od njih.

Amber Rudd je skočila visoko jer je popila metak u onoj debati na koju Tereza nije išla, ali od ostalih Brexit glavonja, nema baš nekog velikog plusa. Liam Fox je manje više isti, Džonson je čak pao dole.

Link to comment

Theresa May to invite Labour to help create policy amid Tory plot to oust her

 

Bid to relaunch faltering premiership with plea for cross-party working after dire election result and on first anniversary of entering No 10

 

Theresa May will move to bolster her precarious position in Downing Street with an unprecedented invitation to Labour to help her create policies for a post-Brexit Britain as she attempts to quell a Tory plot to replace her.

 

Ovo postaje bizar.

Link to comment

secam se kao da je juce bilo, kad je jedan drugi meni drag bradati politicar u sudbinskom trenutku po drzavu odlucio da udje u vladu...

Link to comment
Boris Johnson has suggested European leaders can "go whistle" if they expect Britain to pay a divorce bill for withdrawing from the European Union.

 

Facing questions over the UK’s future after Brexit, the foreign secretary also told MPs that the government had "no plan for no deal" because of its confidence over securing a strong Brexit settlement with the bloc.

 

546076_vulin-01rasfoto-oliver-bunic_orig

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...