Jump to content
IGNORED

US Open 2014


renne

Recommended Posts

  • Replies 792
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dùda

    91

  • renne

    77

  • Timmy

    50

  • Garnirung

    48

Top Posters In This Topic

Gde vidis zreb?

 

 

edit: nadjoh, stvarno zajebano. Od nosioca: Garcia-Lopez, pa Izner. u 1/4 finalu Marej, pa Vavrinka. Skoro da gore nije moglo

Edited by Timmy
Link to comment

Nadal je povredjen, sto je samo po sebi ogroman plus kada su u pitanju sanse za osvajanje turnira. Izner ne igra, Mari nije u nekoj formi, moguce je da Conga dodje do cetvrtfinala, u polufinalu Vavrinka sto je bolje nego [da Nadal igra pa da mu opet dodje] Federer. Nije zreb toliko grozan koliko Djokoviceva trenutna forma.

Link to comment

Lajović težak žreb - prvo protiv Cuevasa, pa ako to prođe onda Anderson, što mi izgleda kao neprelazna prepreka na ovoj podlozi.

 

Inače, Krajinović prošao u 3 kolo kvalifikaciija i favorit je protiv nekog Argentinca za prolaz u glavni žreb. Krunićeva igra noćas u drugom kolu, ostali ispali.

Link to comment

Da su na turniru i u formi Nadal i Delpo, moglo je da bude sjajnih mečeva. Ovako, eventualno mož se desi jedino US open klasik Nole-Fed.

Dimitrov, Raonić, Mari, Conga eventualno mogu da iznenade sa finalom, mislim da su Vavrinka i Berdih potpuno van forme potrebne za tako nešto.

8 GS titula mi se čini kao granica između elite i legend nivoa igrice.

Situacija idealna da je Novak iskoristi, samo ga jebe tenis.

Cure do četvrtfinala i sve 5.

Link to comment

Mari nije u nekoj formi

 

Ovo bih uzeo sa rezervom. 

 

Na poslednjim turnirima jako diže formu i ispada prilično glupo. To jednom mora da prestane, ovaj US mu je ozbiljna prilika za povratak. Po meni, prvi favorit turnira.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...