Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

gospode bože kako su te saksije jadne. stvarno, kako se to zaliva?

i ja sam se to uvek pitala. izgleda da je gospod nadlezan za tu oblast :lolol:

 

jesu vec metnuli neke, ili grdite napamet, hejteri <_<

Link to comment

Zasto vi uopste mislite da ce se to zalivati, i da je nekome uopste bilo na kraj pameti kako da zaliva te saksije?

pa ne znam. ovo moje na terasi se isklembesi posle 2 dana zaborava, a ciljano je bilo da opstane u nenormalnim okolnostima, tj zaborava.

Link to comment

Mislim da su ovako male i neupadljivo sive da ne bi smetale raskošnoj  novogodišnjoj rasveti koju će postaviti u oktobru. 

 

Kakvu bi to sliku poslalo u svet ako bi saksije sa mrtvim cvečem bile lepše od svetlećeg kiča? 

Link to comment

Svidja mi se "redovnost" rada na gradskim bazenima. Otisli danas na Kosutnjak: bazeni ne rade. Jer je juce bilo nevreme, pa su misili da ce biti i danas (prognoza nije predvidjala kisu popodne a vreme je danas bilo lepo).

 

Secam da mi se to desavalo proslih godina i sa Olimpom. Znaci leti ako nije 35 stepeni bez oblacka majstor moze da bude u fazonu "kisa ce" i ne otvori bazen i lepo ode da odmara.

 

edit: naravno ni sajtu kupalista (koji je poslednji put azuriran tamo negde 2014. kako mi se cini) niti na njihovom fejs profilu nije bilo nikakvog obavestenja

Edited by hazard
Link to comment

Svidja mi se "redovnost" rada na gradskim bazenima. Otisli danas na Kosutnjak: bazeni ne rade. Jer je juce bilo nevreme, pa su misili da ce biti i danas (prognoza nije predvidjala kisu popodne a vreme je danas bilo lepo).

 

Secam da mi se to desavalo proslih godina i sa Olimpom. Znaci leti ako nije 35 stepeni bez oblacka majstor moze da bude u fazonu "kisa ce" i ne otvori bazen i lepo ode da odmara.

 

edit: naravno ni sajtu kupalista (koji je poslednji put azuriran tamo negde 2014. kako mi se cini) niti na njihovom fejs profilu nije bilo nikakvog obavestenja

Tako je bilo na Olimpu kada sam isla aktivno tokom dva leta (2013-2014. mislim). Cak sam jednom nazvala, pala je neka kisica ali je bilo toplo i oblaci su se razilazili, rekose mi da dodjem jer "ce biti nekog", ja stizem tamo za 30-40 min kad - zatvoreno. Sretnem nekog i kaze taj "navukli su se ponovo oblaci i svi su otisli". Zamisljam ih kao u crtanim filmovima, da su se u roku od 2 minuta svi razbezali i da je za njima ostao oblak prasine.

 

//U Nemackoj moze da bude nevreme kakvo hoces, bazen radi i dalje, eventualno ce istaknuti negde da ne odgovaraju ako se temperatura vode rashladila za dva stepena ;D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...