Jump to content
IGNORED

Sportska oprema


Töölönlahti

Recommended Posts

Nekako osećam da za ovo treba posebna tema, jer se elementi pojavljuju na Obući, Trčanju, Globalnom vodiču, Šta ste pazarili, itd.... pa pošten čo'ek ne zna gde da pita o tome a da dobije odgovor. <_<Za početak imam i dva pitanja:

  • Sad sam zvao ove iz Legea uvoznika i pitao imaju li maloprodaju u Beogradu i rekli mi da postoji za sada samo jedna u BN Bossu na Galenici. :mellow: Je li video to neko tamo da može da mi potvrdi? Ja sam prošli put bio pre nekoliko meseci i gotovo sam siguran da toga tada tamo nije bilo. -_- ... a trebam obnoviti zalihu sportskih šorceva i nekako mi baš kul da uzmem 1 primerak Legea šajzea.
  • Gde mogu da se kupe Peak majice u Beogradu? <_< Mislim, sponzorišu basket repku i viđao sam ljude da nose njihove majice, krajnje je moguće da su svi nabavili preko Saveza i da nema nigde u slobodnoj prodaji, ali mi nekako totalno bedak da poverujem u to.

Posle pomoći 1 ubogom meni, nastavite da koristite temu tako što ćete reći gde šta kupujete od sportske opreme, javljajte gde je nešto povoljno a malo poznato (lupam, neki baja tipa Cvetex valja trenerke pojeftino), gde su snižene patike (nikad nije loše vreme da se kupe patike) i koja to radnja prodaje neku robu specifičnu za neki fensi sport (recimo ragbi majice). Bujrum.

Edited by Oxymoron
Link to comment
  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • wall

    26

  • Zli Gli

    13

  • Mil@n

    6

  • darling

    6

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja da prijavim pristojne cene asics patika u intersportu.Danas proverio, nije bilo ono sto mi treba, veci je izbor za trcanje nego za parket.Jes, ako je ovo marketing, brisite.Legeu nisam do sada vidjao, mozda komad ili dva u Trefu, onako zalutalo.Edit: dzabne sorceve kupujem u kappa/fila radnjama.Naravno, nisu nista posebno, pokrivaju dupe i jebe ti se da li ces ga zaboraviti u svlacionici.

Edited by wall
Link to comment

Da, tako je bilo i ovde pre nego što su zatvorili (onaj u Rodi za stalno, onaj u Mercatoru do kraja renoviranja, tj. septembra), baš mnogo snizili, samo uopšte nije bilo brojeva.

Link to comment

Pa u Čačku, Kragujevcu, Nišu, Novom Sadu... i u septembru. :DZa trčanje probaj na shop.trcanje.rs da vidiš ima li nešto što ti paše, ali ih zovi da pitaš imaju li broj ili prošetaj do Jovanove, smotani su online.

Edited by Oxymoron
Link to comment

Do danas bio popust 20% na prenaduvane cene u SportVision radnjama, a ostaje i za onih par Mizuno modela što imaju, Wave Endeavor i Rider, 8 hiljada su valjda sa odbitkom, meni i dalje previše, a i ružne su k'o đavo...Ko hoće da pregleda ove Scott stare modele online, planetbike.rs, kucajte "patike" u search i izlista jedno 5 strana.Kapetane, zicer je da odeš u Reebok i nađeš neke Ultralite, ali nemam pojma da li ih i dalje imaju niti koliko bi koštale.

Mens-Always-Classic_Front_J84926_1725x1038.jpg

 

Mens-Npc-II-Ultralite-Ltr_Front_j86448_1725x1038.jpg

Link to comment
U planetbajku scott patike za trčanje pojedini stariji modeli za 1990 din. Npr.
Super info - znaš li u kojim prodavnicama? Pošto sve ne prodaju sve, bar tako kaže na sajtu.Edit: Našao, hvala još jednom! Edited by zorglub
Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...