Jump to content
IGNORED

Kuća, enterijeri, nameštaj, itd...


Mil@n

Recommended Posts

crno-belo-crveno je odlična kombinacija za kujnu, i ja sam tako uradioimali smo i topić za ovakve stvari dok ga brutalna moderacija nije sasekla
Mislim da imamo isti friž, a i nijansca crvene je jako slična, jedino je meni pod ceo crn. :)I zašto je topik gepekovan u arhivu, jbt? Edited by Glas RazumaN
Link to comment

To je jedan od smešnijih topika, prebacivano mu je da je malograđanski. Lepo je rek'o Miralem- idite na neki specijalizovan forum, (mada je posle poklekao i okačio se), ali ponekad mi treba info šta misle ljudi baš sa PPP.Jesu lepe Arbajtmanove police u hodniku.

Edited by halloween
Link to comment

Zanimljiva akcija u jisku u Inđiji. Stolice popust sa 7 na 5 (njih definitivno uzimam samo ne znam crno bele, jako mi se sviđaju, udobne su i uklapaju se u koncep, dole attachment, prim. aut) + sto koji je tipa 200x100 za 26000. Dakle sto je 6000! Razmišljam da li da kupim i prodam sto za 10 posle. :DNajverovatnije ću uzmem stolice, dok ne nađem adekvatan sto. b-27486-1319621481.jpegb-27485-1319621212.jpeg

Link to comment
  • 1 month later...

Samo da malo up-to-date-ujem situaciju. Moleri su u stanu i radim nešto malo gipsa, pa kada to završim, okačiću koju slidžu. :)Vrata sam pazario u http://vrata-sigurnosna.com/, dali mi solidan popust pošto sam pazario 4+ulazna. Ulazna nisu toliko skupa, a imaju dve brave, 7mm debljine stvarno deluju BEZBEDNO za one kojima je to bitno, meni nije toliko, ali što da ne. Likovi došli i za 4, 5 sati montirali sve.

Link to comment

Tek sad malo bolje osmotrih ove stolice. Izgledaju kao skupa varijanta stolica koje su u restoranu na poslu. Mene nerviraju jer ne mogu lako da se izvuku od stola, tandrču i zapinju tim metalnim nogarima koji su širi od sedalnog dela, kako jedna o drugu tako i o nogare stola. O širini donjeg dela nogara stolica treba voditi računa ako se sto kupuje odvojeno.Postoji mogućnost da mi naprave krevet po želji. Dizajn kreveta ne bih prepustila stolaru, pa ako neko ima ideju gde da nađem projekat za krevet 160x200 cm, može i u inčima, da pošaljem majstoru i da mi na osnovu toga napravi bez mnogo priče i filozofiranja.

Edited by halloween
Link to comment
Tek sad malo bolje osmotrih ove stolice. Izgledaju kao skupa varijanta stolica koje su u restoranu na poslu. Mene nerviraju jer ne mogu lako da se izvuku od stola, tandrču i zapinju tim metalnim nogarima koji su širi od sedalnog dela, kako jedna o drugu tako i o nogare stola. O širini donjeg dela nogara stolica treba voditi računa ako se sto kupuje odvojeno.
Sto je kupljen, i sve je ok. A za stolice mi je bilo najbitnije da imaju ovu plastiku dole, da ne seku pločice, za divno čudo sam se setio toga kada sam kupovao, obično previdim nešto, i super sam sa njima zadovoljan.
Link to comment

Dakle, crne pločice, crni sto, crne stolice, crno siva tehnika i crvena kuhinja + bela vrata, u koju boju okrečiti? :DImam fore do ujutru, a ja lupam glavu kao da mi od toga život zavisi. Volim vesele boje pa sam kontao mooožda neku light žutu, našao sam i jednu zanimljivu nijansu sive (iako sivo ne volim, ali msm da super ide).

Link to comment
Dakle, crne pločice, crni sto, crne stolice, crno siva tehnika i crvena kuhinja + bela vrata, u koju boju okrečiti? :DImam fore do ujutru, a ja lupam glavu kao da mi od toga život zavisi. Volim vesele boje pa sam kontao mooožda neku light žutu, našao sam i jednu zanimljivu nijansu sive (iako sivo ne volim, ali msm da super ide).
narandzastu.
Link to comment

Ja bih u belo okrečila, ili svetlo sivu. Jel moguće nekako da postaviš forku, jako me zanima kako to ustvari izgleda (pošto sam baš nedavno imaladiskusije na temu boja u kuhinji, i npr crvena je otpala U startu jer jede prostor a kuhinja nam je 7 kvadrata).

Link to comment
narandzastu.
Nekako će mi biti prešareno, jaka mi je to boja.
siva.
Pre sam za nešto veselije, kako sada stvari stoje, biće yellow u nekoj svetlijoj varijanti, a uvek mi se sviđala kako pasuje i sa crnom i sa crvenom.
Ja bih u belo okrečila, ili svetlo sivu. Jel moguće nekako da postaviš forku, jako me zanima kako to ustvari izgleda (pošto sam baš nedavno imaladiskusije na temu boja u kuhinji, i npr crvena je otpala U startu jer jede prostor a kuhinja nam je 7 kvadrata).
Moguće, samo da se sve završi, za koji dan.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...