Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Xelou Xipi  :)

 

Gledao se Thunderbolt and Lightfoot, zabavan road film. Dugo mi nije zapao George Kennedy, kakav je to kralj od glumca bio.

 

Gledao ga u seoskom kinu u Dobovi (kraj Brežica) kad sam imao nekih osam godina. I dan danas pamtim sjajan osećaj koji mi je ostavio. Kao da sam i ja putovao sa njima. Valjda ništa bolje nije moglo da se snimi za klinca željnog uzbuđenja. Tada sam po prvi puta video i Klinta Istvuda. Baš me dojmio.

Link to comment

Ramen vestern! :D

Tampopo2-1-1600x900-c-default.jpg

Mmmm Tampompo, i ja ga gledah ove godine, rekoh posle da moram probati tu ramen supu! Meni su odlicne sve te vinjetice mimo glavnog toka radnje, pogotovo ona sa poslovnim ruckom gde potrcko/sofer/mladji referent jedini poznaje francusku kuhinju :lol: kao i senzuelne scene sa gangsterom koje oslikavaju vezu izmedju strasti, hrane i smrti.

 

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

 

Tampopo2-1-1600x900-c-default.jpg

 

Mmmm Tampompo, i ja ga gledah ove godine, rekoh posle da moram probati tu ramen supu! Meni su odlicne sve te vinjetice mimo glavnog toka radnje, pogotovo ona sa poslovnim ruckom gde potrcko/sofer/mladji referent jedini poznaje francusku kuhinju :lol: kao i senzuelne scene sa gangsterom koje oslikavaju vezu izmedju strasti, hrane i smrti.

 

 

ma +milion:)

 

hahaha, savrseno opisano, imwtp! mnostvo zanimljivih i duhovitih vinjeta (i metafora). o izazivanju apetita da ne govorimo. sutra ramen, po svaku cenu <3 

 

edit: btw, malerov adagietto (5ta simfonija) kao i u 'death in venice'!

Edited by roksi
Link to comment

Wakefield

 

Slozio bih se sa Lanchom samo delimicno, koncept je sjajan ali je egzekucija (i monolog) bled i neubedljiv. A Kranston je digao lestvicu u Breaking Bad, prosto mi je besmisleno da ovde cepidlacim - bolje bi odigrao da je bolje napisano.

Edited by Caligula
Link to comment

Cranston je jednodimenzionalni glumac, nesto slicno kao Michael Shannon. Tamo gde treba malo krvi i mesa, jednostavno zataji i postaje iritantan. (OK, Shannon ima i to neko ludilo u ocima, to mu je kao neki plus) 

Link to comment

Oćete da kažete da novi It nema dve paralelne priče, klince iz 1950ih i odrasle iz 1980ih?

 

bice i nastavak, sa odraslima u danasnjosti. koji necu gledati, posto je ovaj prvi it tesko sranje.

Link to comment

odgledao sam dva debilna filma koji ne zavređuju ni da vam dajem link. odgledao do kraja da proverim dokle to može da dogura.

 

prvi:"ruske lutke - babuške" nastavak simpatičnog "l'auberge espagnole". užas

drugi "eurotrip" o klincu koji reši da sretne 1. berlinku iputuje po evropi sa sebi sličnima. sranje do bola. engleska = fudbalski huligani, holandija = seks i droga.......

 

zajedničko da je east europe sama sirotinja i krš. 

 

neviđeno.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...