Jump to content
IGNORED

Драфт 2015/16


Recommended Posts

Ко хоће у лигу нека се запљуне на топику и добиће код.

Брзо да се договоримо око термина драфта, ситно бројимо не можемо да стојимо.

Моћа ће то вече да организује геј чет, о чему ће нас обавестити на топику.

За сва питања се јавите Толии :mad:, ближи се годишњица Олује те очекујем још један службени пут™ пошто су почели да ме скембавају о годишњицама као својевремено локалне пијанце када друг Тито долази у посету општини.

 

Golmani: Cech, Courtois (2)

Odbrana: Koscielny, Skrtel, Fonte, Aspilicueta, Kompany, Cahill, Cresswell, Terry, Baines, Coleman, Ivanovic (11)

Sredina: Cabaye, Oxlade-Chamberlain, Hazard, Schweinsteiger, Sanchez, Chadli, Jedinak, Nasri, Henderson, Ki Sung-yueng, Silva, Ritchie, Andre Ayew, Lens, De Jong, Fabregas, Puncheon, Eriksen, Coutinho, Oscar, Sigurdson, Mane, Ramsey, Payet, Sterling, Milner, Ozil, Wijnaldum, Yaya, Firmino, Bolasie, Depay, Cazorla, Mata, Tadic, Walcott, Lamela, Mirallas (38)

Napad: Aguero, Ighalo, Mame Biram Diouf, Deeney, Kane, Rooney, Diego Costa, Bamford, Benteke, Gomis, Jordan Ayew, Bony, Giroud, Berahino, Sakho, Pelle, Sturridge, Falcao, Callum Wilson, Mitrovic, Lukaku, (21)

Edited by Hamlet Strašni
Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    253

  • John Coltrane

    218

  • Pokojni Ruxin

    204

  • Muwan

    193

ja sam proverio sa ženom, sa decom (poseban razgovor s ovom najmlađom todlerkom sam vodio), sa šefom, sa menadžerkom na projektu, s kablovskim provajderom, s kumom koji organizuje neki tamo fudbal što pikamo... i dobio potvrdu da što se mene tiče: za draft odgovara bilo koji radni dan između 23:15 i 01:00. ako prihvatate te uslove - eve me.

Link to comment

 ближи се годишњица Олује те очекујем још један службени пут™ пошто су почели да ме скембавају о годишњицама као својевремено локалне пијанце када друг Тито долази у посету општини.

 

treba da nameste da smeš da pišeš samo na sportu kad naiđu te obljetnice...

Link to comment

И иначе, не само у јулу/августу.

 

Зимски драфт је замишљен као пандан зимском прелазном року, па ће и постојати док и у стварности постоји могућност да се у том периоду дрвна грађа замени играчима којима је кренуло.

 

Лига је отворена за нове тимове, а од броја пријављених зависи колико ћемо играча да драфтујемо.

 

Ваљало би се договорити и око редоследа бирања.

Edited by Прслин
Link to comment

pa nije valjda isto uklanjanje drvne građe i uklanjanje nekoga ko je u zimskom prelaznom roku otišao npr. u Francusku. ovo prvo ne treba dopustiti, to je i poenta igranja drafta, ko je loše birao nek se snalazi dovođenjem nedraftovanih igrača. sad su uveli još jednu divlju kartu, malo  li je... ja predlažem da umesto novog drafta uvedemo dozvolu da se zameni najviše 1 draftovani igrač u zimskom prelaznom, i to jedino ako je otišao iz lige ili ako je potvrđeno da je povređen do kraja sezone. za sve drugo bez milosti!

Link to comment

Измене правила драфта су океј, само да се већина оних који пишу на топику сложи око њих.

 

Што се мене тиче, у реду је замена само једног али не бих то условљавао повредом или иностранством. Мада, то може да зависи и од тога колико нових драфтујемо у јануару.

Link to comment

predlažem da se ukine ovaj zimski draft u ovoj formi u kojoj sad postoji. dakle, isto kao sa krajem letnjeg prelaznog roka, OK je da se izbace oni koji su na duže povređeni ili su napustili ligu, ostali pikovi moraju da se zadrže pa kom opanci kom obojci. (trejdovanje između timova je naravno takođe okej.) letnji draft mora da ima veću težinu. 

+1000

 

mudro čovek zbori. dakle, zimski prelazni rok se hendluje isto kao letnji prelazni rok. limit 1 povređen/transferovan igrač.

 

ko je uz mene?

 

mzhdbYX.jpg

Link to comment

Evo i mene sa cvetom u kosi.

 

Vidim sa prošlogodišnjeg topika da je čet 1 gej spektakl u rangu Eurosonga pa ne bih da ga propustim. Ako je ikako moguće stavite ga negde bliže 23h jer je kod mene vreme 1h ispred pa da ne zaspim čekajući.

 

Bila bi fora da se redosled izvlačenja odredi nekim žrebom ali nemam pojma kako to izvesti. Možda da Prslin kod kuće izvlači ceduljice iz šešira a mi ćemo mu svi verovati na časnu pionirsku.

Link to comment

 

Bila bi fora da se redosled izvlačenja odredi nekim žrebom ali nemam pojma kako to izvesti. Možda da Prslin kod kuće izvlači ceduljice iz šešira a mi ćemo mu svi verovati na časnu pionirsku.

Žreb je bio 1 spektakl, Tola je odredila redni broj svakog učesnika a ja sam onda išao na neki "random number generator" ili tako nešto da se odredi redosled.. [emoji38]

 

Meni je svejedno vreme žreba, možemo da izađemo u susret pa da bude kasnije..

 

Napraviću kasnije i ligu na onom dugourfc-u, da probamo ako neko želi

Edited by zoki
Link to comment

Ja predlazem da se Malkin strelja. I onako nije nicemu™.

Moze i Motja pride, da Malkinu ne bude dosadno.

Eto, rekao sam. Kad krecemo?

 

Sent from my Nexus 4

Link to comment

Podrzavam predlog zamene samo 1 igraca u zimskom prelaznom roku, ali da ne mora biti ni povredjen ni transferovan.

 

Datum drafta mi nije bitan, dostupan sam tokom celog avgusta.

Link to comment

Meni isto odgovara radni dan za draft, za vikend nikako ne mogu, ali nemojte bas toliko kasno, nije lepo da vas psujem kad mi alarm zazvoni u 6.  :cry: Dajte bar 22.30 ako ne moze ranije. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...