Jump to content
IGNORED

Vegetarijanci


MarlaSinger

Recommended Posts

  • Replies 306
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    26

  • hattori

    21

  • MarlaSinger

    20

  • henrik larsson

    15

nema gorih fasista od vegetarijanaca. pri tome ne mislim samo na Hitlera. jedan Indus vegetarijanac sedi sa mnom u kjubiklu.ne samo da se i ozenio vegetarijankom nego svaki put kad hocemo iz firme da odemo na rucak i najedemo se jage moramo radi njega da idemo negde gde imaju vegatarijanska jela.

Link to comment
U poslednje vreme osecam da bi trebalo da predjem u vegetarijance. Ima li vas takvih :) ovde?
imaposto vidim da bi jela ribu i mozda pticice, kapiram da u vegeterijance ne bi presla iz ljubavi prema zivotinjama.... u tom slucaju nema potrebe da delis koje meso bi jela a koje ne... jednostavno mozes da smanjis njegovu upotrebu....
Link to comment
imaposto vidim da bi jela ribu i mozda pticice, kapiram da u vegeterijance ne bi presla iz ljubavi prema zivotinjama.... u tom slucaju nema potrebe da delis koje meso bi jela a koje ne... jednostavno mozes da smanjis njegovu upotrebu....
tooooo Hipi, pokaži im da su licumuri !
Link to comment

Tu sam. Slazem se sa Hippiem, te `selektivne` vegetarijance nikada nisam smatrao vegetarijancima. S druge strane, lakto-ovo je OK, sve dok se ne jede meso - tj. organsko tkivo za ciju je konzumaciju preduslov ubistvo (da budemo precizni).Ako npr. na nekoj farmi cupaju plod krastavca sa korenom iz zemlje, iako je ubistvo vegetarijanac ga moze pojesti jer njegova konzumacija ne zahteva od uzgajivaca ubistvo.

Edited by noskich
Link to comment
evo ja. retko sebe nazivam vegetarijankom, ako ikad.neki amer je jednom reko da mu je kriterijum za izbor hrane seks: nije jeo ono sto se jebe. tako i ja. meso ne, ribu da.
a jel moze pojasnjenje za nas s jeftinijim ulaznicama: sto bas takav kriterijum?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...