Jump to content
IGNORED

Šta vozite?


nesha taxista

Recommended Posts

sve sam se uzdrzavala ali ne mogu vise, moram momci malo da vam pakostim :wicked: dala svoja kola na neku duzu popravku, dali mi zamenu za tih 5-6 dana.... 911, targa 4S :rolleyes: ide lepo...dodje do 260-ak lagano....u medjuvremenu mi popravise kola... <_<

Link to comment
sve sam se uzdrzavala ali ne mogu vise, moram momci malo da vam pakostim :wicked: dala svoja kola na neku duzu popravku, dali mi zamenu za tih 5-6 dana.... 911, targa 4S :rolleyes: ide lepo...dodje do 260-ak lagano....u medjuvremenu mi popravise kola... <_<
I sad razmisljas da pazaris...Marketing na delu :)
Link to comment
sve sam se uzdrzavala ali ne mogu vise, moram momci malo da vam pakostim :wicked: dala svoja kola na neku duzu popravku, dali mi zamenu za tih 5-6 dana.... 911, targa 4S :rolleyes:
Pa sad, i ja bih se teško uzdržavao da sam dao tolike pare za poršu, a ona mi se pokvari tako da mora da stoji 5-6 dana u servisu. Edited by Razzmatazz
Link to comment
Pa sad, i ja bih se teško uzdržavao da sam dao tolike pare za poršu, a ona mi se pokvari tako da mora da stoji 5-6 dana u servisu.
'ajmo sad *kiselo grozdje*nisu se pokvarila kola nego software imao bug <_<
Link to comment
ali HEMI. sigurno to vozis negde gde je galon mnogo jeftin. koliko trosi, pita dezurni srbin?
Ma gde. Vozim u zemlji u kojoj je najskuplji litar benzina u Evropi, tj. Italiji.Inače, potrošnja je rešena tim čudnim sistemom Multi displacement engine. Naime, kad voziš po gradu, sa blagim ubrzavanjem, ili kad si na cruise brzini na auto-putu, auto isključi 4 od 8 cilindara, i ideš praktično na 4 cilindra. Tek kad jače nagaziš gas, ili kod naglih ubrzanja, uključuje i ostala 4 cilindra i pičiš na svih 8.Potrošnja, sa pola cilindara(MDE mode) je 15 lit po gradu, i 10 van grada. Sa svih 8 cilindara, kad opičiš po gasu, peakovi idu i do 42 lit.Ah, da. Rezervoar 85 litara. Edited by Tresko
Link to comment
Ma gde. Vozim u zemlji u kojoj je najskuplji litar benzina u Evropi, tj. Italiji.Inače, potrošnja je rešena tim čudnim sistemom Multi displacement engine. Naime, kad voziš po gradu, sa blagim ubrzavanjem, ili kad si na cruise brzini na auto-putu, auto isključi 4 od 8 cilindara, i ideš praktično na 4 cilindra. Tek kad jače nagaziš gas, ili kod naglih ubrzanja, uključuje i ostala 4 cilindra i pičiš na svih 8.Potrošnja, sa pola cilindara(MDE mode) je 15 lit po gradu, i 10 van grada. Sa svih 8 cilindara, kad opičiš po gasu, peakovi idu i do 42 lit.
:wacko::unsure:
Link to comment
Pa dobro, to su pikovi, traju po par sekundi.
Pa da, to je tzv. trenutna potrošnja prema board computeru (ne znam za šta je ovaj podatak releventan)Čak i kod 2,0 dizela ide do 18l. Edited by alberto.ascari
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...