Jump to content
IGNORED

Zimske gume


Musharaf

Recommended Posts

okej, ceprkao po testovima...jel trosio neko conti w contact ts 810 i vredestein snowtrac 2? narocito ove druge. ako jos neko zna i okvirnu cenu, puna kapa, 185/65, R15...btw, uvek mi nekako vaznije kakve su po vlaznom i hladnom nego bas po snegu. kod nas zimi kise kolko volis, a snega ne bas toliko. pretpostavljam da su stvari drugacije u baltickim zemljama :).

Link to comment

ne zajebajejte se sa gumama, ako imas pare za pristojan mobil, ne skrtari za razliku od 100E na dobroj gumiodlicna all round kupovina u srbiji je pirelli P6, to je guma koju je pirelli u evropi vec zamenio a koja je do pre godinu dana bila surovi lider all-round kategorije. mislim da kad se uzimaju sve 4 daju neki masan popust i izadje oko 80E komad.analogno tome u zimskoj kategoriji dunlop SP wintersport M3, cija je jedina mana sto toliko dobro drzi na bljuzgavici i kroz blato/sneg/led da vozacu daje ponekad i previse samouverenosti.taj michelin alpin bi trebalo da je super, mich je bio i ostao dobra klasika sa kojom covek realno ne moze da pogresi.KUMHO bi trebalo zakonom zabraniti, zaobilaziti u najsirem luku, kao i sve ostalo u slicnoj cenovnoj kategoriji. zasto bi glavu vozili u torbi?

Link to comment
ne zajebajejte se sa gumama, ako imas pare za pristojan mobil, ne skrtari za razliku od 100E na dobroj gumiodlicna all round kupovina u srbiji je pirelli P6, to je guma koju je pirelli u evropi vec zamenio a koja je do pre godinu dana bila surovi lider all-round kategorije. mislim da kad se uzimaju sve 4 daju neki masan popust i izadje oko 80E komad.analogno tome u zimskoj kategoriji dunlop SP wintersport M3, cija je jedina mana sto toliko dobro drzi na bljuzgavici i kroz blato/sneg/led da vozacu daje ponekad i previse samouverenosti.taj michelin alpin bi trebalo da je super, mich je bio i ostao dobra klasika sa kojom covek realno ne moze da pogresi.KUMHO bi trebalo zakonom zabraniti, zaobilaziti u najsirem luku, kao i sve ostalo u slicnoj cenovnoj kategoriji. zasto bi glavu vozili u torbi?
p6 je letnja i stoji da je bila super guma, dunlop je isto trenutno na popustu, odlučio sam se za alpin 3 pošto sam pročačkao nove oamtc testove...navodno je njumber uan. vredestein je važio jedno vreme za best buy sa snowtrackom ali je cena jača od danlopa i mišlena, tako da hvala i doviđenja. inače ih zamenih u dobar čas, trap otišao i pohasao unutrašnju stranu prednjih guma, ni ne videh. u proleće postavljam novu temu - pogodite koju. :)
Link to comment

Pa kupiš odmah i taj P6, pošto je izbačen pitanje je da li će ga biti još i za nekoliko meseci, a sad je koliko vidim povoljno.

Edited by nesha taxista
Link to comment
Pa kupiš odmah i taj P6, pošto je izbačen pitanje je da li će ga biti još i za nekoliko meseci, a sad je koliko vidim povoljno.
pricekacu, bice novih popusta...valjda.
Link to comment
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...