Jump to content
IGNORED

PPP real estate


DarkAttraktor

Recommended Posts

Selimo se iz trenutnog poslovnog prostora u Majke Jevrosime. Od 1. septembra ce biti slobodan prostor, stotinak kvadrata po finoj ceni. Javite mi se na pm da vam dam detalje, kontakt i opis prostora. Mogu cak i obilazak da vam organizujem :D

Link to comment
  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

Stan-potkrovlje u kući na Zvezdari kod Olimpa. Veličina oko 35 kvm. Jedna velika prostorija + mala kuhinja + kupatilo. Slobodno kada devojka i ja iselimo krajem meseca. Mi smo bili ovde godinu i 2 meseca i bilo nam super. Relativno jeftino.

Link to comment
  • 1 month later...

Tražim smeštaj na Egzitu, idealno neka dvokrevetna soba ili mali stan, da ne bude baš na kraj sveta od Tvrđave. Gazda treba da obezbedi gotovinski račun (iz bilo kakve STR, napiše kao robu "usluga noćenja" i doviđenja). Ne mogu bre više u divlji kamp, mator sam za to. Molim ponude na PM, hejteri stop. (Nikakve orgije i slično, dolazimo ja i jedan fotograf, na striktno profesionalnoj osnovi)

Link to comment

krsevita garsonjera na tasmajdanu. dosta socijalno. tacno prekoputa pumpe u ilije garasanina. 26m2, bez kuhinje (ima mali reso), bez ves masine.blizina fakulteta. to je jedina prednost koja mi pada napamet.ko nema velika zivotna ocekivanja moze dobiti povoljno. 150 evra plus racuni ili jeftinije za duzi zakup (recimo 3 meseca unapred)

Link to comment
  • 3 weeks later...

Mojim prijateljima ( troclanoj porodici ) je potreban 1.5 prazan stan ( 35-45 m2) na lokacijama Zarkovo, Cerak, Vidikovac, Banovo brdo, Cukaricka padina, Bele vode, Zeleznik do 150 evra uz mesecno placanje. Ponude na PM ako ih ima :) .

Link to comment

ako neko prodaje stan na Novom Beogradu, 2.0 - 2.5, od 55 do 65kvm, pozeljnije lokacije blokovi 70a, 70, 44, 45, 64 i naselje dr Ivana Ribara, ali ni ostalo nije automatski iskljuceno, da cena nije nerealna, neka posalje pm.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...