Jump to content
IGNORED

Agencije za selidbe


Willow

Recommended Posts

Imate li iskustva sa agencijama za selidbe na teritoriji Beograda? Možete li da preporučite neku?

 

 

P.S. Može i antipreporuke, naravno, da bismo eskivirali takve. Jednom poznaniku su, prilikom selidbe, likovi iz agencije polupali lampu i ogledalo. Posle su bili u fazonu - "jebiga, dešava se" i nisu hteli da nadoknade učinjenu štetu. Nažalost, zaboravio sam da pitam poznanika o kojoj agenciji je reč.

 

Link to comment

rado bih ti pomogao al ne mogu da se opsetim imena (davno beše '08) - momci su f e n o m e n a l n o odradili posao - i pažljivi i spektakularni s meandriranjem nameštaja za koji bejah ubeđen da nema teorije da uđe, a nekmoli bude smešten u novi stan...

 

znam, ništa ti nisam sad rekao :(

Edited by boshoku
Link to comment

rado bih ti pomogao al ne mogu da se opsetim imena (davno beše '08) - momci su f e n o m e n a l n o odradili posao - i pažljivi i spektakularni s meandriranjem nameštaja za koji bejah ubeđen da nema teorije da uđe, a nekmoli bude smešten u novi stan...

 

znam, ništa ti nisam sad rekao :(

 

Hvala ti na nastojanju. ;)

 

Snaći ćemo se nekako.

Link to comment

Agencija koja ima sedište u starom merkatoru, sad ne mogu da se setim. Super ljudi pažljivi, imaju varijantu magacina za stvari, ako ti treba. Jedino što ja ne pamtim imena ću pitam ženu pa javljam.

Link to comment

Hajde javite, i meni treba vrlo uskoro. Renoviram ceo stan, pa će mi trebati neko ko će da ga isprazni, kako bi majstori mogli da uđu i rade. Idealno bi bilo da  imaju neki svoj magacin, gde bi mogle da mi odleže stvari tih 5 - 6 nedelja, dok traje renoviranje stana.

Link to comment

Hajde javite, i meni treba vrlo uskoro. Renoviram ceo stan, pa će mi trebati neko ko će da ga isprazni, kako bi majstori mogli da uđu i rade. Idealno bi bilo da  imaju neki svoj magacin, gde bi mogle da mi odleže stvari tih 5 - 6 nedelja, dok traje renoviranje stana.

meni su ovi, nepovezano s onim gore što napisah, baš sjajno odradili renoviranje - općenito su poprilično ajeftini, al dobiješ predračun i to... sve po ps-u, a siguran sam da pošto su u tom poslu, znaju i za magacine/skladišta

http://www.sveservis.com/serbian/onama.html

Link to comment

Ovi moji se zovu ATS mislim da imaju i sajt. Ako nekome trebaju detalji mogu uveče da probam da nađem papire...

Inače to ostavljanje u magacin preporučujem zbog radova. Nema bolje varijante...

Link to comment
  • 3 months later...

Meni treba preporuka samo za prevoz na jednoj kratkoj relaciji na NBG-u. Sve ćemo mi spakovati i sneti, kamionče samo treba da se pojavi na lokaciji i da se provoza do susednog bloka

Link to comment

Nemam preporuku, ali mislim da je ovo vrlo raširen posao, sa malim šansama da se naleti na lošeg pružaoca usluge. Mi smo se prilikom poslednje selidbe, veče pre akcije setili da angažujemo kombi. Provrteli oglase i utvrdili da je cena kombija od 12m3 oko 1500 dinara za tu relaciju (8km) ali su svi bili zauzeti. Na kraju smo angažovali komšiju koji se bavi tim poslom.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...