Jump to content
IGNORED

Asimilacija i integracija u Jugoslaviji


Dr Arslanagić

Recommended Posts

Nisam.

Ali sam zato razvio sposobnost da prepoznam priucenikatm 90-ih i svih gluposti kojima isti barataju.

Samo podignem prvi kamen na koji naidjem i - cap! - eto njih.

Znam, mogu da kovertiram sve sto imaju/imate da kazete: razlikujete se samo po stepenu sofisticiranosti kojim pokusavate da prodate budalastine koje vec prodajete i bojim se - verujete u njih.

Zato - nastavi sa radom  ;)

Tako sam i pretpostavljao missim da ste radili na toj vještini da ako je  talenat i (pred)uslov  bez vježbe i usavršavanja nema ozbiljnih rezultata.Tako je to i u mnogim drugim disciplinama.Šta reći kakvu poslugu porati ? Samo naprijed ! 

Edited by Najiskrenije
Link to comment
  • Replies 361
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MancMellow

    54

  • hazard

    42

  • Dr Arslanagić

    35

  • Tribun_Populi

    20

Jugoslovensko carstvo, sa očuvanim istorijskim pokrajinama, ustanovama i pravicama, sa jugoslovenskim carem koji bi bio i srpski kralj i hrvatski ban i crnogorski knjaz i herceg od Svetoga Save i car Indije, sve što treba. Maksimalno agresivna spoljna politika prema srpsko-hrvatsko-slovenačkim dušmanima, rat sa Italijom oko jugoslovenskih teritorija, pozajmljivati pare i školovati sirotinjsku decu u oficire, prave jugoslovenske oficire i patriote, oteti ih od popova i hodža, da ih bude pola miliona. Uvek i svuda kontra neprijatelja đonom. To stvara zajednicu interesa, leđa uz leđa protiv dušmana. Da smo natakli makarondžije na kurac, obesili D'Anuncija za jaja i umarširali u Udine, svima bi bilo jasno šta je jugoslovenska država i kakav je zalog za budućnost njenih naroda.

 

To ukratko.

Ima istine u ovome. Ali bez šale...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...