Jump to content

Photo

Sta citate?

• Please log in to reply
5465 replies to this topic

#5461 Pečorin

Pečorin
  • Members
  • 1,074 posts

Posted Yesterday, 10:49:01

imam, pochela pa ostavila, ne secam se vishe. zashto je remek delo, ubedi me, kad mi je vec pri ruci?

ukratko: čitljivost, urnebesan, inteligentan ali auto-destruktivan glavni lik, potpuno van vremena u kojem živi, plejada drugih jednako interesantnih i suludih likova, sjajan humor, ironična zapažanja o tadašnjem vremenu koja jednako važe i za sadašnje.

opet, ne mogu da ti garantujem da će ti se svideti koliko i meni :)

#5462 Fakundo Sava

Fakundo Sava
  • Members
  • 46 posts

Posted Yesterday, 16:43:24

Jeli to ova,što je Ognjanović ishvalio.   

http://cultofghoul.b...kenedi-tul.html

#5463 Pečorin

Pečorin
  • Members
  • 1,074 posts

Posted Yesterday, 16:58:00

jeste

#5464 porucnik vasic

porucnik vasic

Добри дух са Гледића

• Members
  • 12,187 posts

Posted Yesterday, 21:57:51

1Q84 je trotomna knjiga, i izdata je u tri odvojena dela, bar u Srbiji i UK.

Ta i poslednja su jedine dve njegove knjige koje sam procitao na srpskom (jer je prevod izasao pre engleskog), i definitivno mi 'lezi' vise engleska varijanta (nezavisno koji od dva prevodioca).

Mozda zato sam pre njih sve sto je napisao procitao na engleskom, a mozda sto i sad retko citam knjige na srpskom...

Meni je drugarica na faksu pozajmila Norvesku sumu pre nekih 15-ak godina i od tad sam navucen :)

Sent from my iTelephone using Tapatalk

Мени је та књига била хваљена онолико. Није била досадна за читање, успркос тупавим ликовима, али крај је био тако млак да сам се збиља питао чему све то. Онда видим да се Тимију свидела...

#5465 gospa buba

gospa buba

Рибарница "ЛОГОС"

• Members
  • 48,235 posts

Posted Yesterday, 22:45:33

ukratko: čitljivost, urnebesan, inteligentan ali auto-destruktivan glavni lik, potpuno van vremena u kojem živi, plejada drugih jednako interesantnih i suludih likova, sjajan humor, ironična zapažanja o tadašnjem vremenu koja jednako važe i za sadašnje.

opet, ne mogu da ti garantujem da će ti se svideti koliko i meni :)

fala, moje je da probam, tj opet :D

#5466 Timmy

Timmy
  • Members
  • 20,976 posts

Posted Today, 02:00:43

Мени је та књига била хваљена онолико. Није била досадна за читање, успркос тупавим ликовима, али крај је био тако млак да сам се збиља питао чему све то. Онда видим да се Тимију свидела...

Bas ti idu ovi pokušaji spuštanja mene :(