Jump to content
IGNORED

gps navigacija


Al-Khwarizmi

Recommended Posts

E ali to tvoje sa Islandom je malo drugačije iskustvo u odnosu na standardne potrebe navigacije.

 

Recimo, Google Maps ume da greši sa kućnim brojevima (npr po Beogradu), dok sa Here takvih problema nije bilo. 

Link to comment
  • Replies 419
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • copkillah

    25

  • Yoyogi

    24

  • renne

    24

  • katamaran

    21

Recimo, Google Maps ume da greši sa kućnim brojevima (npr po Beogradu), dok sa Here takvih problema nije bilo. 

 

Da se ne lažemo, dešava se. Jedino što kad sam već u ulici, broj je manje bitan, za to se snađeš pa ne obraćam toliko pažnju.

 

Imam ja i here za svaki slučaj na fonu, mogao bih malo da mu dam šansu.

Link to comment

Here testiran u Evropi, USA i Kanadi, uvek dovezao gde treba. Plus je ta max dozvoljena brzina prilično precizna, redovno se dešava da se izmeni na telefonu bukvalno kako fizički prođem znak na putu kojim se dozvoljena brzina menja...

Link to comment

Da se ne lažemo, dešava se. Jedino što kad sam već u ulici, broj je manje bitan, za to se snađeš pa ne obraćam toliko pažnju.

 

Imam ja i here za svaki slučaj na fonu, mogao bih malo da mu dam šansu.

Kreni negde od buvljaka da trazis gde je Jurija Gagarina 159, pa da vidim kako ces da se snadjes :D
Link to comment

Mene je Here u NS, pre par meseci, ostavio 200 metara od lokacije, rutinski... Prijavio da smo stigli, a ono ni ulica, ni broj tačni :lolol:

 

 

Da se ne lažemo, dešava se. Jedino što kad sam već u ulici, broj je manje bitan, za to se snađeš pa ne obraćam toliko pažnju.

 

Imam ja i here za svaki slučaj na fonu, mogao bih malo da mu dam šansu.

 

ma jasno, nijedna navigacija nije 100% ali mi se Here pokazao preciznijim za konkretne adrese

 

kontam da je Gugl keva za lokacije kao takve, tj da ima veću bazu nego Here svakako

Link to comment

Mene je Here u NS, pre par meseci, ostavio 200 metara od lokacije, rutinski... Prijavio da smo stigli, a ono ni ulica, ni broj tačni :lolol:

Mene je Here pre 2 godine u Leskovcu probao da izvede na autoput preko njiva i potoka ... Zavrsio u snegu zabijen kljunom u deponiju... 2 dana me izvlacili a na kraju smo auto bukvalno na ruke izneli iz snega

Link to comment

Mene je Here pre 2 godine u Leskovcu probao da izvede na autoput preko njiva i potoka ... Zavrsio u snegu zabijen kljunom u deponiju... 2 dana me izvlacili a na kraju smo auto bukvalno na ruke izneli iz snega

Da se ponovim :fantom:

 

 

 

Načestitam se ja Here-u uže i šire rodbine.. Kod mene baš obrnuto, pre mesec dana na povratku sa Evie (kopneni deo, od trajekta do E75) me je poveo kroz najgoru moguću vukojebinu, mislim da tim putem od Ahila niko nije išao, jedva smo se izvukli..

Link to comment
  • 4 months later...

U nedelju se vracao s kevom iz Starog Slankamena iz posete babi koja se tamo leci u banji i hteo da probam kako sljaka Here, da promenim malo standardnu rutu preko Indjije. Raspali Here mi izbacio 3 ili 4 opcije, ja izabrao najkracu, kao preko Beske i Krusedola ili kako vec bese, a ono me bacilo uzbrdo preko nekog jebenog seoskog puta za traktore, pored nekog groblja... Vratio se nekako nazad i nasao normalan put a na kolima 17 tona blata oko tockova, isao juce na ciscenje i ponovno balansiranje.

 

25498172_10213635965725790_3287231632018

 

Jebo ja Hiru pas mater.

Edited by Zli Gli
Link to comment
17 hours ago, Zli Gli said:

U nedelju se vracao s kevom iz Starog Slankamena iz posete babi koja se tamo leci u banji i hteo da probam kako sljaka Here, da promenim malo standardnu rutu preko Indjije. Raspali Here mi izbacio 3 ili 4 opcije, ja izabrao najkracu, kao preko Beske i Krusedola ili kako vec bese, a ono me bacilo uzbrdo preko nekog jebenog seoskog puta za traktore, pored nekog groblja... Vratio se nekako nazad i nasao normalan put a na kolima 17 tona blata oko tockova, isao juce na ciscenje i ponovno balansiranje.

 

25498172_10213635965725790_3287231632018

 

Jebo ja Hiru pas mater.

Hehehe, same Here :blush:

 

Isti put, isto Here, bez blata doduše, bilo je leto... nisam terao do kraja, nego sam se posle nekih 700-800m okrenuo nazad.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...