Jump to content
IGNORED

Šta vozite?


nesha taxista

Recommended Posts

 

Vise nego ovaj Micubisi :)

 

Dobar je XC60, vrlo kvalitetno deluje iznutra - ovaj sto sam imao je bio pun opreme [i nov, oko 3k milja tek presao].

 

Dovoljno je prostran, a opet ne veliki kao XC90 [mada ja sam samo prvu generaciju vozio, ne znam da li su se promenili dosta od tada].

 

I udoban je [igrom prilika odremao par sati u oborenom sedistu] :)

 

Ne mogu da sudim o potrosnji, jer sam presao samo oko 150 milja sa njim - a od toga poslednjih 70 sam putovao 5.5 sati [stop & go].

drago mi je da ti se dopada, jer ga vozim vec 2 godine :), samo u negativ boji . vozio sam iz nemacke za spaniju ovoga leta i nazad naravno i nisam osetio put (mozda i zbog nocenja u francuskoj). 6.5 l na autoputu, 7.2 l u gradu.

Link to comment
  • 2 weeks later...

 a opet ne veliki kao XC90 [mada ja sam samo prvu generaciju vozio, ne znam da li su se promenili dosta od tada].

 

Jesu, i to drasticno i dosta je bolji od prethodne generacije. Kad kazem bolje, mislim na dizajn.

 

Ja sam imao XC90 u izboru za novi auto prije dvije godine i cak tri puta ga vozio na probnu voznju, treci put ga imao 24 sata.
 
Ali, koliko god da sam hito da mi se svidi, nije me dojimo, pogotovo s obzirom na cijenu. Na ni jednoj voznji voice commands nisu radile, na drugoj se upalio Check Engine kontrolka (na autu sa 300 km na cageru), a treci je zveckao kao da ima vrecu Lego kockicka na zadnjem sjedistu.
 
Povrh svega toga nisam ubjedjen u dugotrajnu pouzdanost motora sa 310 konja, turbom i superchargerom. To mi nekako ne izgleda kao recept za dugovjecnost.
Link to comment
  • 2 months later...
15 hours ago, maheem said:

jes vw al već pominjani Touran

a da, sad se sjecam da si spominjao. To ono bijese firma kupila ili nesto dotirala?

 

U svakom slucaju 400k je fina cifra, svaka cast.

Link to comment

Sinoc sam imao priliku da malo provozam novi Clio, sluzbeni auto direktora jedne firme, i odusevio sam se. 900 kubika, 90 konja, nije uopste mali auto a ide kao metak. Kaze da je prosecna potrosnja u prvih 8000km 6.3L/100km sto je za litru i po vise od fabrickih 4.8 ali je svakako do jaja autic. Ako nekad u zivotu budem imao para za nov auto, nekog osrednjeg ili malog turbo benzinca.

Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...