Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

Dugo se na stadionu nije culo "uprava napolje" !!!  Ovi su zreli i ako prvenstvo nije pocelo.

Kao sto sam milion puta pisao, nije problem da nema novca, da se borimo za sredinu tabele, problem je totalno odsustvo i selsko ponasanje uprave. Ovo nema ni u Tanguziju!

Nisam ni neki "gradjanin" ni gospodin ali dosta mi je da selci dolaze u moj grad i vredjaju mi i ovo malo inteligencije sto imam!!! Koliko god malo da je imam opet cu da prepoznam mufljuzi!!!

Pod hitno nesto menjati ili klub da menja odnos i ponasanje ili mi upravu! Molim!!!

 

Napisao sam jos na pocetku da ce ovakvo ponasanje da im se obije o glavu. Uspeli su da ponasanjem ne dobiju kredit i da se na prvu vecu gresku okliznu i okrenu sve protiv sebe. Ta greska moze biti vec protiv Mladosti. Mislim da nisu ni svesni sta su svojim cinjenjem odnosno necinjenjem napravili.

 

Do juce sam sa zadovoljstvom isao na zvanicnu stranicu kluba i citao novosti i sa nestrpljenjem cekao da ozvanice nesto. Takodje svi portali u zemlji su skidali tekstove i bili smo zastupljeni skoro svaki dan. Sada mi je muka i po navici kada odem ja se iznerviram sa sturim, amaterskim tekstovima koji u mnogo slucajeva nisu ni skroz tacni.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

I nisi lajkovao

Stranica služi za informisanje, koliko-toliko, koliko se može jer to od kluba za sada, je na beznačajnom niovu, što se tiče i kvantiteta i kvaliteta.

Prozivke na račun forumaša PPP i lično moje tamo, neće biti dozvoljeno. Nas dvojica smo odavde koji "vodimo red" na stranici i nećemo da dozvolimo ni ubuduće da se tako nešto dešava. Ako se bolje porazmisli, onakvim komentarima cilj i nije egzistiranje kluba za koji se navija, već su motivi sasvim drugi i skriveni iza toga.

Poziv Meraklijama može na njihovoj stranici, ona stranica je za sve Meraklije, Nišlije, dodjoše, za one koji su u prolazu, pa i za korektne navijače drugih klubova. Tamo su komentarisali i navijači Zvezde, Partizana, Vojvodine, Bačke, Napretka, Novog Pazara, Sarajeva i sve dok su komentari korektni, biće tamo. Stranica FK Novi Pazar i FK Napretka su nam se javno zahvalili na saradnji i pruženoj pomoći i nema razloga da bude drugačije.

Link to comment

Раднички Н. - Младост

Петак, 28.07.2017 20:00 - Ниш
Делегат - Сп. радник: СТЕВОВИЋ Раденко
Главни судија: ЧОЛОВИЋ Драган
Први помоћни судија: ЈОВАНОВИЋ Владимир
Други помоћни судија: ЖИВИН Светозар
Четврти судија: ПОПОВИЋ Марко
Први додатни судија:
Други додатни судија:
Посматрач: СРЕЋКОВИЋ Милован

 

Link to comment

na areni 1 stoji 17:30............

Можда су се зезнули нешто. Надам се да јесу. Овамо где им стоје сви преноси уживо и даље пише у 20ч.

sdfsfsdfsdf.jpg

Link to comment

Danas su promenili u semi za petak. Stajalo danima u 20:00, od danas u 17:30. Mozda smo ih zamolili da ustedimo malo na nepaljenju reflektora:)

Link to comment
  • teacher unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...