Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

Bole Leova izvinjenja  :fantom:

 

 

Zamisli citam sportske vesti... 

 

 

 

Nisam video. Ne smem da pratim 2 vase teme, vidis da me prozivaju sot uopste citam vasti o Partizanu

  :(

 

Čitamo i mi sportske vesti....ali je zanimljivo pogledati prethodnu stranicu kako 4-5 navijača stuba srBstva trkom dolazi na temu i prenosi nam nemile i uznemirujuće vesti iz našeg Malog Raja.

Mislio sam da bi bilo red da primetim tu pojavu, svakako nije prozivanje ...  :fantom:

Edited by Filozof manijak
Link to comment

Znam da mnogi ne vole Monira zbog slabije igre u odbrani, moje misljenje je da bi sa njim bilo dosta bolje protiv bunkera u nasoj ligi, tu bi mu dao sansu pre Miletica, ipak problem je i sto je stranac. Vazne utakmice protiv Vojvodine i Zvezde u kupu je odigrao sasvim solidno, steta sto Djurdjevic nije iskoristio onaj njegov centarsut.

 

https://www.youtube.com/watch?v=AL76xbLhUZI

 

Link to comment

Znam da mnogi ne vole Monira zbog slabije igre u odbrani, moje misljenje je da bi sa njim bilo dosta bolje protiv bunkera u nasoj ligi, tu bi mu dao sansu pre Miletica, ipak problem je i sto je stranac. Vazne utakmice protiv Vojvodine i Zvezde u kupu je odigrao sasvim solidno, steta sto Djurdjevic nije iskoristio onaj njegov centarsut.

 

https://www.youtube.com/watch?v=AL76xbLhUZI

 

Pa znas kako, imao sam prilike da ga uzivo gledam protiv vojvodine. Ono sto monir zna o fudbalu miletic, na zalost, nece mozda nauciti do kraja zivota jer je jednostavno takav. Netalentovan, drven.

Obojica su naravno tanji u odbrani.

 

Nece djukic sigurno sada nista menjati. Igrace I cirkovic I drveni miletic.

Link to comment

Izgleda da je Neca potpisao za Herenven, a SNSu ide 1,7 milki.

 

 

 

 

Ajmo, ostrimo kosovice, prodajemo cirkovice, navali narode... :misko:

Link to comment

Ne bih slavio unapred, taj lik koji je to danas napisao na jednom forumu, vec godinu dana pise da je Mihajlovic potpisao za Herenven i da je to cuo od njega licno u kladionici. Mozda ti imas neki drugi izvor, ali ne verujem za sad.

Tesko mi je poverovati da ce Herenven dati tolike pare, pogotovo sto Mihajlovic ne igra nista vec godinu dana.

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...