Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Spisak za A repku isti, samo je dodat Biševac.

 

Danas je žreb za U-21 EP. Ono što me čudi je da nismo zakazali pripremni meč ni sa jednim timom za novembarski FIFA termin. Da li uopšte planiraju da igraju, pa čekaju žreb da vide sa kime će ili se neće ni skupljati ili samo neće igrati meč, pojma nemam.

Link to comment

Spisak za A repku isti, samo je dodat Biševac.

 

Danas je žreb za U-21 EP. Ono što me čudi je da nismo zakazali pripremni meč ni sa jednim timom za novembarski FIFA termin. Da li uopšte planiraju da igraju, pa čekaju žreb da vide sa kime će ili se neće ni skupljati ili samo neće igrati meč, pojma nemam.

 

U koliko sati je žreb?

 

Našao. U 18h

Edited by theanswer
Link to comment

Biće na sajtu UEFE. Češka i Engleska su prvi šešir, Italija i Nemačka drugi. Svi ostali treći. Da dobijemo Čehe i Italijane i eto nas u Riu

 

Ne znam. Do skora sam bio za Češku, mada što više vreme prolazi nikako mi se ne sviđaju. Engleska kao druga opcija nije lakša, čak na protiv, ali... Ne valja igrati protiv domaćina u ovakvim prilikama, nevezano za njihovu snagu. Imaju 3 poznata talenta:, Vydra, Kadlec i Kalas, a ostatak su igrači iz domaćih klubova (ali opet kao što sam pisao, njima je veći deo A repke iz domaćih timova, a rade kao sat). Dva igrača Sparte koji su igrali dugo za mladu su sada starteri u A repki, desni bek Kaderabek i krilo Krejči. Rekao bih da njih očekuje transfer na leto najkasnije u neku jaču ligu. Od kako ova petorica igrača ne igraju za U-21 tim, repka im igra slabo i to je istina.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...