Jump to content
IGNORED

España 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Kako Xavi i Iniesta nisu uzeli zlatnu loptu posle osvojenog SP i dva EP + gomila trofeja s Barsom, sad nek nastave da dele naizmenicno ovoj dvojici dok se ne penzionisu.

Link to comment
  • Replies 764
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lancia

    94

  • MiddleClass

    87

  • levi

    47

  • 189-

    45

Top Posters In This Topic

Kako Xavi i Iniesta nisu uzeli zlatnu loptu posle osvojenog SP i dva EP + gomila trofeja s Barsom, sad nek nastave da dele naizmenicno ovoj dvojici dok se ne penzionisu.

 

Tacno, jedna od vecih nepravdi. Ma ZL je komercijala teska vec neko vreme...

Link to comment

Tacno, jedna od vecih nepravdi. Ma ZL je komercijala teska vec neko vreme...

Zlatna lopta ide najboljem pojedincu. Sve je to OK, kontekst i tako to, ali Messi i Ronaldo u svoje drustvo mogu primiti eventualno Suareza obzirom da je poceo brutalnu dominaciju u posljednjoj sezoni u Liverpoolu i nastavlja sa trpanjem vec 4.sezonu. Ja bih dodao i Hazarda cisto zato sto vuce Chelsea do druge titule u tri sezone onda kad se ostalima ne da igrati i ima najjebenije kvacilo™ u engleskoj ligi u zadnje tri godine.

Link to comment

Zlatna lopta ide najboljem pojedincu.

 

Definisi "najbolji" - onaj ko najvise pokaze, onaj ko ima najbolju tehniku ili onaj ko najvise osvoji kao glavni protagonista? Meni je najblize prvo i trece vidjenje, a da se gledao samo skill bez konteksta R9 je trebalo da ih osvoji minimum 5. Uostalom, neka je daju kome hoce, savrseno me nije briga iskreno...

Edited by IndridCold
Link to comment

In other news... Real poradja svaki gol (kad igra sa prvom postavom, makar) - sad su protiv Valensije promašili masu šansi i polušansi (gledao sam samo drugo, doduše), Kristina je mašila penal (tj. onaj ludi golman odbranio), primili su ludački gol iz slobodnog poslije bezvezno izgubljene lopte i nepotrebnog faula... i spašava ih njihov ubjedljivo najbolji igrač u posljednjih par mjeseci, Marselo, golom datim svojom gorom, desnom nogom...

Link to comment

Real je dobio valjda 200 utakmica u zadnjih 5 minuta otkako je dosao Zidane. Na prvom mjestu su zbog onog gola Ramosa na Nou Campu u prvom dijelu sezone, mozda ce bas taj gol biti vrijedan titule.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...