Jump to content
IGNORED

Championship 2016/17


smorenko

Recommended Posts

  • Replies 402
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sundance Kid

    42

  • jiraiya

    38

  • levi

    30

  • Dr Arslanagić

    28

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hvala na cestitkama.

 

Sad da vidimo sta debeli Esli planira i da li Rafa ostaje.

 

Srecom pa nisam odgledao prvo nego sam dosao na pocetak drugog, te sam izbegao sikiraciju, posto je para krenula na usi kad sam kod taste video da je 1:1 u 40. minutu.

 

Bice jako interesantno videti ko treci ulazi u PL.

 

edit: svakako da ce i igra biti bolja sledece sezone. videcemo i ko ce doci od igraca. ne ocekujem da rafa, ako ostane, ta igra bude prelepa, ali mislim da ce biti funkcionalna u cilju opstanka ili cak borbe oko sredine tabele.

Edited by smorenko
Link to comment

Njukasl mora bekove da sredi, štoperi su sad ok, ma kakvi ok, kad se setim samo one situacije od prošle sezone, ovo je vrhunski 

Anita je tu uskakao po potrebi ali ne može stalno

rešiti pitanje Acua i Hajdena, ne znam šta planiraju sa njima, ako je ikako moguće, treba ih zadržati

na drugu stranu, onaj mali Gejl ili Gajl mi nikad nije bio uverljiv u premu, gurao ga je Pardju desetine puta na špica i nikad ništa nije napravio i ne samo to, bio je potpuno nevidljiv, Mitroviću čini mi se ne veruje tako da je pored bekova ta CF pozicija možda prioritet 

 

 

sad ne znam kakva je situacija iza zavese ali ono letos je bilo totalno pogubljeno i sa takvom upravom, dok se neke stvari ne promene na tom planu, Njukasl će uvek visiti 

Edited by jiraiya
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...