Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Nema nadoknade :D

 

Pametno. Poslednjih 20 minuta i jedni i drugi su se vukli kao creva a utakmica je odavno bila zavrsena.

 

Bilo je verovatno i gorih igraca u Zvezdi ali Srnic je definitivno najgluplji. U zivotu nisam video igraca da je toliko los s loptom u nogama. Niti zna, niti misli sta mu je sledeci potez, da ga covek ostavi i ne dira kad je s loptom ili bi izasao u gol aut ili bi u jednom trenutku samo stao na terenu ne znajuci sta treba da radi.

Link to comment

Ovako se moze objasniti sta god hoces, mozes napisati i da Mesi izgleda kao najbolji igrac na svetu jer mu je konkurencija slabija od Peleove ili Maradonine. Naslusali smo se vec toga na tenisu u vezi sa Federerom. Sustina je da su nasi klinci daleko iznad konkurencije u svom uzrastu, sto implicira da je bolje posvetiti se njihovom razvoju nego kupovanju perjanica te slabije konkurencije iz drugih klubova. Uostalom, u tom uzrastu jos uvek postoje dva puta koji su podjednako moguci, put velike karijere ili put totalnog mediokritetstva, njihov talenat nista ne mora da znaci.

 

Ne pratim te klince u njihovim ligama jer igranje na tom nivou moze da bude previse zavodljivo ali razgovaram s ljudima koji se brinu o njihovom razvoju u ciji sud verujem. Sto se tice ove dvojice koji su vec ulazili u prvi tim, Racica i Adzica, pomesana su mi osecanja. Racic po meni jeste i ostace mediokritet ali Adzic ima ozbiljan potencijal i bice od njega nesto kad shvati da je fudbal kolektivni sport. Drzak je, brz, ima obe upotrebljive noge, nepredvidiv je u kretnji, ima dobru kontrolu lopte u valjku sto je za igraca njegovog profila mozda i najvaznije. Neke Nislije su mi za njegovog mladjeg brata pricali da takav talenat nisu videli od Piksija ali njega bas nikako nisam gledao, ne znam ni kako decko izgleda.

Kao i uvek. Iskritikujes nešto a onda u nastavku napises sve čime bih odgovorio na kritiku. Nisi ih gledao, zna da zavara takva konkurencija, adžić je ok a racic je mediokritet.

U sličnom duhu da odgovorim. Prvi put kad sam gledao adžića bilo je par poteza gde sam rekao uh. Drzak, ne beži od duela, uvek napred. No u seniorskom delu vrlo teško je prolazila bilo koja fora u prolasku jedan na jedan jer mesari znaju da igraju rukama i da se zagrade. Iako mi je njegov otac personifikacija zla i hostapleraja, nije problem da se kaže da on treba biti guran. S druge strane, za nijansu slabiji a pristojan je stanojev, dok je Cvetković uzasan. Opet, joveljic i romanic su slični profili i u formaciji koja prati velikog eksperta prvog tima menjaju jedan drugog. Kao sad protiv rada. Gledao sam uživo od 20min do 70 i ne videh ništa ni od njih ni od drugih a rezultat 1:7. Vidiš odbranu rada koja je katastrofalna i koja em gresi em se ne postavlja ni u 16 gde treba. U takvim okolnostima nismo imali par akcija nego sve individualno pa dokle može.

Mislim da je bolje da se priključe nekom drugoligaskom timu i tu dokazuju Al taj tim ne sme biti bežanija gde su u 16 utakmica dali 9 golova. I tu videti. Recimo rekli su mi da je momak P...koji je bio povredjen a isto centarfor bio tamo odličan. A vucicevica nisam gledao. Dakle na jednoj poziciji 4 igrača a ti igraš sa jednim spicem i u prvom timu i u onladincima i u krš drugoligaskoj ekipi. Pa kako videti dal vredi neko nešto?

Link to comment

Milan Panovic je taj na P. Odlaskom Luke Jovica u prvi tim, on je bas eksplodirao u omladinskom timu. Trebalo da ide na pripreme sa prvim timom u januaru 2016. ali je polomio nogu i tu sezonu zavrsio vec u januaru. Ove godine je bio u Bezaniji ali je vise bio na klupi nego sto je igrao (tamo je i Mickov mladji brat, Marko Mijailovic). 

 

Sto se tice Adzica, normalno je da nece izgledati dominantno kao u omladincima. Nisu ni Lazar Markovic i Andrija Zivkovic koji su mozda bili i veci prospekti. Mora da se prilagodi novim uslovima, videcemo da li ce moci. Ima brzinu i ima odlican sut. Po meni je morao da dobije bar neku priliku da bude starter, a evo revans sa Cukom je idealna prilika da se to i desi. 

 

 

Sta mislis ti o Milanu Kosanovicu? 

Link to comment

Mali adza mora dosta da ojaca a da usput ne izgubi na brzini i okretnosti. Drugim recima, morace sam da plati nekog ozbiljnog kondicionog trenera jer u klubu tako nesto ocigledno ne postoji...

Link to comment

Mali adza mora dosta da ojaca a da usput ne izgubi na brzini i okretnosti. Drugim recima, morace sam da plati nekog ozbiljnog kondicionog trenera jer u klubu tako nesto ocigledno ne postoji...

 

joj, ajde da ne pišemo nešto ovako na ppp. pliz?

Link to comment

Januar 2017

 

Ratko Dostanić više nije trener Levadijakosa. Kako se navodi u saopštenju grčkog kluba, nekadašnji trener Crvene zvezde sporazumno se rastao sa ekipom koja je trenutno na 14. mestu tabele Superlige. 

 

Februar 2017

 

Pedesetsedmogodišnji srpski stručnjak Ratko Dostanić imenovan je za novog trenera grčke Verije.

To će biti njegov treći mandat u ovom klubu, ali je ekipu preuzeo u veoma teškom trenutku.

Naime, posle 20 odigranih kola, Verija zauzima poslednje mesto na tabeli grčke Superlige sa samo 13 osvojenih bodova.

 

April 2017

 

Srpska trenerska kolonija u Grčkoj je od danas manja za jednog člana. Ratko Dostanić je dobio otkaz na klupi tamošnjeg prvoligaša Verije.

Posle devet prvenstvenih mečeva na klupi Verije, Dostanić je otpušten kolo pre kraja šampionata. U Veriji je zabeležio bilans od tri pobede i šest poraza i to nije bilo dovoljno da se izbori opstanak.

 

:fantom:

Link to comment

Kao i uvek. Iskritikujes nešto a onda u nastavku napises sve čime bih odgovorio na kritiku. Nisi ih gledao, zna da zavara takva konkurencija, adžić je ok a racic je mediokritet.

U sličnom duhu da odgovorim. Prvi put kad sam gledao adžića bilo je par poteza gde sam rekao uh. Drzak, ne beži od duela, uvek napred. No u seniorskom delu vrlo teško je prolazila bilo koja fora u prolasku jedan na jedan jer mesari znaju da igraju rukama i da se zagrade. Iako mi je njegov otac personifikacija zla i hostapleraja, nije problem da se kaže da on treba biti guran. S druge strane, za nijansu slabiji a pristojan je stanojev, dok je Cvetković uzasan. Opet, joveljic i romanic su slični profili i u formaciji koja prati velikog eksperta prvog tima menjaju jedan drugog. Kao sad protiv rada. Gledao sam uživo od 20min do 70 i ne videh ništa ni od njih ni od drugih a rezultat 1:7. Vidiš odbranu rada koja je katastrofalna i koja em gresi em se ne postavlja ni u 16 gde treba. U takvim okolnostima nismo imali par akcija nego sve individualno pa dokle može.

Mislim da je bolje da se priključe nekom drugoligaskom timu i tu dokazuju Al taj tim ne sme biti bežanija gde su u 16 utakmica dali 9 golova. I tu videti. Recimo rekli su mi da je momak P...koji je bio povredjen a isto centarfor bio tamo odličan. A vucicevica nisam gledao. Dakle na jednoj poziciji 4 igrača a ti igraš sa jednim spicem i u prvom timu i u onladincima i u krš drugoligaskoj ekipi. Pa kako videti dal vredi neko nešto?

 

Verujem ti ja sve ovo sto pises, samo kazem da je bolje forsirati svoje klince koji su kakvi su - takvi su svejedno bolji od konkurencije nego dovoditi razne balvane iz domace lige koji su u zrelim igrackim godinama a nisu pokazali dovoljno da zapale odavde, sto je inace san svih koji sutiraju loptu u Srbiji. Mi ne pricamo ovde da li klinci treba da menjaju Kangu, Donalda, Boacija ili Ruiza vec Andjelkovica, Sikimica, Orlandica, Srnica i tako te likove. Od klinaca mozda nekad nesto i bude, od tih likova nece biti nikad nista jer bi vec bilo da ima potencijala da bude. Na stranu finansijski efekat.

 

Procenu da u omladincima imamo odlicnu generaciju (to jest generacijski raspon izmedju 98-00) sam pozajmio od coveka kojem verujem da zna o cemu prica, ne gledam klince toliko da bih mogao nesto bez rezervi da tvrdim. Kad kazem odlicna generacija mislim na to da mogu da igraju u prvom timu a ne da ih posmatramo kao Grujica grlo za priplod od kojeg cemo keshirati milione sad i odmah. Koliko nam treba jedan Mesi trebaju nam toliko i petorica Busketsa ili Maskerana, te dve stvari ne iskljucuju jedna drugu.

Link to comment

Crvena zvezda je odlučila da na svim mečevima do kraja sezona, na kojima ima ulogu domaćina, ulaz bude besplatan.

 

Tim sa Marakane igraće na svom terenu protiv Vojvodine već u nedelju, zatim će dočekati Mladost iz Lučana i na kraju sezone Radnički iz Niša.

 

"Svi vlasnici godišnjih karata za sezonu 2016/17 će prilikom dolaska na stadion na posebnim štandovima dobijati posebne vaučere kojim ostvaruju 10 odsto popusta na cenu godišnje karte za sezonu 2017/18! To znači da vlasnici godišnjih karata koji budu prisutni na sve tri utakmice, mogu da ostvare popust i do 30% na narednu sezonsku ulaznicu", objavljeno je na zvaničnom sajtu crveno-belih.

Edited by Milosh76
Link to comment

joj, ajde da ne pišemo nešto ovako na ppp. pliz?

 

decko je brz al je lagan kao perce. posto zveda u 1. timu nema kondicionog trenera, mali moze pod a) da krene sam nesto da se bilduje i da se sjebe ili pod b) da angazuje dobrog licnog trenera koji ce mu pomoci da se funkcionalno razvije. ne vidim sta je bilo tolko strasno u onome sto sam ja napisao...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...